hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Jar na horách

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Jarná lyžovačka

Neviete ako stráviť jarné obdobie? Chceli by ste niekde na vzduch s celou rodinou? Už vám pília uši vaše malé ratolesti, že sa doma nudia?
Rada je jednoduchá: Zoberte ich do prírody. Či už na jeden deň, víkend alebo viac dní. Je to pre celú rodinu viac ako super.
Ak ešte máte aj sklony k športovaniu, v zime je to pravé práve lyžovanie. Viem, nie je to práve najlacnejšia záležitosť, ale na pár dní sa to dá. A v kombinácií s prechádzkami po prírode dostane váš pobyt ráz pestrosti a deti sa nudiť nebudú.
Koniec februára a marec je na Slovensku obdobie, kedy zima končí a začínajú nás štekliť jarné lúče slnka. Tatranská Lomnica, Štrbské pleso, Starý Smokovec a Jasná ponúka lyžovačku aj v jarnom období. Pre rodiny s deťmi je obľúbená práve Jasná v Nízkych Tatrách. Ponúka nekonečné množstvo aktivít, zábavy a aktívneho oddychu pre mladých, ale aj pre rodiny s deťmi. Okolie Jasnej má širokú ponuku hotelov, penziónov, ale aj chatiek. Medzi špičku hotelov patrí hotel Ski & Wellness Residence Družba, ktorý ponúka široký sortiment služieb na uspokojenie potrieb zákazníka. Je tu najväčší hotelový wellness na Liptove – plavecký 25m bazén, vonkajší vyhrievaný bazén na terase a deti majú svoju wellness zónu so svojimi bazénmi. Výhodou hotela je, že sa nachádza hneď pri zjazdovke a tak si stačí obuť lyže v lyžiarni alebo požičať si ich v hotelovej požičovni, vyjsť von a spustiť sa rovno na svah k lanovke. A potom môžete ísť rovno na Chopok. Na jar býva aj viac dní, ktoré vám doprajú krásny výhľad na okolie – od Fatry, Babiu horu, Západné Tatry až po Vysoké Tatry. To je proste výhľad, ktorý sa mne osobne, nikdy nezunuje 🙂 .
Tak to vyskúšajte už túto jar. Uvidíte, nielen deti, ale aj vaše telo sa vám poďakuje.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now