facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Rodinná dovolenka

v hoteli Ski & Wellness Residence Družba****

Pýtate sa, kam s deťmi na dovolenku? Prekrásna tatranská príroda pod Chopkom, chutné jedlo, oddych vo Wellness centre, široké možnosti trávenia voľného času a animačné aktivity pre deti robia z hotela Ski & Wellness Residence Družba ideálne miesto na rodinnú dovolenku. V zime oceníte, že je hotel priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť – s deťmi tak môžete začať a ukončiť lyžovačku rovno pred hotelom.

Zobraziť viac

Radi by ste strávili vašu rodinnú dovolenku v Nízkych Tatrách?

Pozrite sa, aké podujatia pripravujeme pre vaše ratolesti v najbližšom období!

Masterchef - detská škola varenia

Detská škola varenia so skúseným kuchárom má u našich najmenších hostí veľký úspech. Už tretí rok majú deti možnosť priučiť sa výrobe medovníčkov, koláčikov, minipizze a iných kuchárskych výtvorov so zanietením a kreativitou ako ozajstní kuchári.
V zimnom období a cez letné prázdniny organizujeme detskú školu varenia.
A novinka tohto leta? S malými kuchármi sa naučíme ako variť džem 😉

 

Zobraziť viac

Divadielko - Divadelný krúžok

Skvelá zábava nielen pre všetky deti – na divadielku v našom hoteli sa výborne bavia aj dospelí. Dlhodobo spolupracujeme s divadlom, ktoré NEPOZNÁ ŠTVRTÚ STENU. Deti môžu vidieť napríklad rozprávku: Soľ nad zlato, Zlatovláska, O vajci, ktoré zmúdrelo, O smutnom kráľovi a iné.
Divadielko je interaktívna forma zábavy, zapája malého diváka do hry, aktívne s ním pracuje. Rozvíja v deťoch ich nápaditosť, kreativitu, fantáziu ako aj odvahu a vystupovanie pred publikom.
Deti, ktoré by sa chceli naučiť hrať divadlo, majú možnosť navštíviť divadelný krúžok.

Zobraziť viac

Rodinná dovolenka v hoteli Družba