Aktivity v Jasnej

Aktivity

Hotel Ski & Wellness Residence Družba **** sa nachádza v Demänovskej doline, najkrajšej doline Nízkych Tatier, na severných svahoch pohoria Nízke Tatry. Tie predstavujú rozsiahly horský systém s hlavným hrebeňom tiahnucim sa 82 km smerom východ – západ. Najvyššie končiare presahujú nadmorskú výšku 2 000 m n. m.

Prírodné a klimatické podmienky vytvárajú ideálne možnosti na trávenie voľného času počas celého roka, ale aj usporiadanie zaujímavých firemných teambuildingov. V zime lákajú návštevníkov lyžiarske svahy, ale aj freeridové terény. V lete môžu milovníci turistiky absolvovať pešie túry po značených turistických chodníkoch, hrebeňové túry, výstupy na vyhliadkové dominanty Liptova, či návštevu neďalekých jaskýň.

Zima v Jasnej

Lyžovanie v Jasnej

Hotel Ski & Wellness Residence Družba **** sa nachádza v najlepšom a neustále sa rozvíjajúcom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná pod Chopkom. Polohu hotela priamo na lyžiarskej trati Biela Púť s modernou štvorsedačkovou lanovkou ocenia najmä rodiny s deťmi – každé lyžovanie začína a končí priamo pri hoteli.

Lyžovanie v Jasnej – najlepšie stredisko na Slovensku

  • dĺžka zimnej sezóny od začiatku decembra do konca apríla
  • 45 km upravených a udržiavaných zjazdoviek rôznych náročností – vhodné pre začiatočníkov, rodiny s deťmi i pokročilých lyžiarov, 30 lanoviek a vlekov
  • možnosť večerného lyžovania na dvoch osvetlených zjazdovkách – jedna z nich sa nachádza priamo pri hoteli  Ski & Wellness Residence Družba****
  • Pilgrim Ski Academy – lyžiarska škola, požičovňa, skiservis a obchod so športovými potrebami priamo v hoteli