To najlepšie, čo môžete zažiť v hoteli

Ski & Wellness Residence Družba****

Hotel Ski & Wellness Residence Družba**** v Jasnej je ideálne miesto pre všetkých, ktorí milujú pohyb na čerstvom vzduchu v kombinácii s komfortným ubytovaním, dobrým jedlom a relaxom vo wellnesse.

V hoteli sa nachádzajú dve reštaurácie, nočný bar, vináreň, najväčšie hotelové wellness centrum na Liptove, detský kútik, detské ihrisko, kongresové centrum, parkovisko. Hotel je ekologicky zameraný. Každý rok vysadíme viac ako 100 rastlín a stromčekov, zbierame a využívame dažďovú vodu, separujeme odpad a máme vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily.

História hotela

1963
1999
2001
2003
2006
2011
2016
2017
Postavenie hotela
Hotel bol postavený v roku 1963 a počas svojej existencie prešiel niekoľkými rekonštrukciami. Úplne v začiatkoch poskytoval ubytovanie v 8 dvojlôžkových izbách s kúpeľňou a 8 izbách bez kúpeľne. K dispozícii bola malá reštaurácia.
Prvá rekonštrukcia
Prvá rekonštrukcia hotela prebehla v roku 1999. Bola to rekonštrukcia strechy a balkónov.
Hotelový bazén
V roku 2001 bola v hoteli navýšená kapacita pre viac hostí. Pristavili sme tiež hotelový bazén a zrekonštruovali recepciu.
Ďalšie rozširovanie kapacity hotela
V roku 2003 sme znova rozšírili ubytovaciu kapacitu hotela a zväčšili reštauráciu.
Z troch hviezdičiek na štyri
Od apríla do decembra 2006 prebiehala ďalšia veľká rekonštrukcia hotela pod Chopkom. Vybudovali sme novú časť hotela s ďalšími izbami, pridali sme konferenčné priestory, novú ľudovú reštauráciu, vináreň a nočný bar a zväčšili sme wellness centrum. Zvýšili sme komfort ubytovania a k dovtedajším trom hviezdičkám sme si pripísali štvrtú.
Zväčšovanie hotela
Zatiaľ posledná veľká prestavba prebehla v roku 2011. Bola spojená s rekonštrukciou niektorých izieb a s prístavbou nových apartmánov, recepcie a konferenčných priestorov. V tomto roku bol vybudovaný 25 m plavecký bazén, zväčšené a vynovené wellness centrum a tiež hotelová reštaurácia. Vybudovali sme multifunkčné detské ihrisko a pribudli nové parkovacie miesta.
Stále vylepšujeme priestory a služby
V rokoch 2015 a 2016 sme pristavili novú časť wellness centra s Adult zónou a výrazne sme zväčšili vonkajšie detské ihrisko.
Prístavba Ľudovej reštaurácie - Rotunda
Zvýšenie kapacity Ľudovej reštaurácie na 260 miest. Kruhová konštrukcia, veľké presklené okná, panoramatický výhľad na okolie

Wellness

Unikátny 25 metrový bazén v nadmorskej výške 1200m n.m.

Rodinná dovolenka

S celoročným programom pre deti

Aktivity v okolí

Turistika a lyžovačka v stredisku Jasná pod Chopkom Nízke Tatry začína u nás

Večerný program

Grilovačky, živá hudba, čajová ceremónia, ochutnávky

Vaše hodnotenia pre nás

Ďakujeme