facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Hotelová reštaurácia Jasná

Začnite svoj deň výdatnými raňajkami v našej hotelovej reštaurácii, kde každé ráno nájdete bohato prestreté bufetové stoly, čerstvo napečené koláčiky, bezlepkové, cereálne pečivo, live cooking, domácky vyrobené šunky, paštéty a šaláty či wellness kútik s fresh šťavami.

Reštaurácia je zameraná na zdravé wellness jedlá a detské jedlá. Varíme poctivý vývar z farmárskej sliepky, bez korenín a bujónov, lososa na pare, obilninové kaše.

Interiér reštaurácie Jasná

Súčasťou reštaurácie s kapacitou 232 miest je kaviareň s krbom, kde okrem iného môžete zažiť čajovú ceremóniu, pri ktorej je kvalitný čaj pripravený a servírovaný anglickým spôsobom v originálnej keramike.

Vychutnajte si multikultúrnu kuchyňu v originálnom prostredí slovenských Tatier

V interiéri reštaurácie sa nachádza aj jedinečná zbierka originálnych samovarov. Hotel Ski & Wellness Residence Družba**** pokračuje a rozvíja tradície stravovania rôznych európskych národov. U nás môžete zažiť tradičné pitie čaju, časť svetového kultúrneho dedičstva.

Okrem toho si tu môžete pozrieť unikátnu zbierku vyše 250-tich originálnych fliaš vodky z rôznych krajín sveta. Všetky fľaše sú originály a každá je iná.

Ukážka pokrmov z reštaurácie Jasná

Je pre vás naša gastronómia to pravé?

Rezervujte si pobyt v hoteli Družba a doprajte si gurmánsky zážitok počas vašej dovolenky, konferencie alebo teambuildingu.