.druzba_hotel.

Hotelová reštaurácia Jasná

Začnite svoj deň výdatnými raňajkami v našej hotelovej reštaurácii Jasná, kde každé ráno nájdete bohato prestreté bufetové stoly, čerstvo napečené koláčiky, bezlepkové, cereálne pečivo, domácky vyrobené šunky, paštéty a rolády, či wellness kútik s fresh šťavami.
Každé ráno vám kuchár predvedie live cooking a môžete si tak čerstvú palacinku rovno z panvice.

Reštaurácia je zameraná na zdravé raňajky, wellness a detské jedlá.

Interiér reštaurácie Jasná

Súčasťou reštaurácie s kapacitou 232 miest je kaviareň s krbom, kde okrem iného môžete zažiť čajovú ceremóniu, pri ktorej je kvalitný čaj pripravený a servírovaný anglickým spôsobom v originálnej keramike.

Navštívte novú hotelovú kaviareň

Oslaďte si Váš pobyt alebo lyžovačku delikatesami z našej domácej cukrárne. Milovníkov čaju určite poteší nová ponuka francúzskych ručne balených čajov značky Mariage Freres – jednaj z troch najluxusnejších čajových značiek na svete.  V našom hoteli rozvíjame tradície stravovania a stolovania rôznych národov…môžete tak u nás zažiť napríklad na tradičné pitie čaju.

Tešíme sa na vás každý deň medzi 10:00 – 12:00 a od 15:00 do 22.00

Chcete potešiť svojich blízkych alebo pripravujete oslavu? Určite si vyberiete z našej ponuky toriet na objednávku.

Okrem toho, nájdete v interiéri reštaurácie aj jedinečnú zbierku originálnych samovarov. Môžete si tiež pozrieť unikátnu zbierku vyše 250-tich originálnych fliaš vodky z rôznych krajín sveta.

Obal nápojového lístku Reštaurácie Jasná je reprodukciou obrazu Madame Ginoux in Cafe Art od francúzskeho maliara Paula Gauguina.

Reštaurácia a Kaviareň Jasná

Je pre vás naša gastronómia to pravé?

Rezervujte si pobyt v hoteli Družba a doprajte si gurmánsky zážitok počas vašej dovolenky, konferencie alebo teambuildingu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now