Gastronómia v hoteli

Ski & Wellness Residence Družba**** v Jasnej

Gastronómia v našom hoteli sa nesie v duchu rakúsko-uhorskej kuchyne. Tradičné jedlá sú pripravené podľa osvedčených receptúr, domácim a zdravým spôsobom, ktorý zaručuje ich kvalitu.

Dôraz kladieme na tradičnú domácu prípravu jedál akou je pomalé pečenie, marinovanie, údenie a výroba vlastných produktov.

Reštaurácie a bary v hoteli

Ľudová reštaurácia

Ochutnajte tradičné špeciality kuchýň národov bývalého Rakúsko-Uhorska v štýlovom ľudovom interiéri. Kombinácia dreva, kameňa, v krbe plápolajúceho ohňa a výhľadu na lyžiarsku trať Biela Púť umocňuje zážitok z jedla pripravovaného domácim a tradičným spôsobom.

Reštaurácia jasná

Svoj deň začnite bohatými bufetovými raňajkami v našej hotelovej reštaurácii Jasná s výhľadom na Chopok. Každé ráno tu nájdete bohato prestreté bufetové stoly, čerstvo napečené koláčiky, bezlepkové, cereálne pečivo. Kútik zameraný na zdravú výživu s fresh šťavami.

Vínna pivnica

V autentickej atmosfére stredovekej pivnice si môžete vybrať z ponuky viac ako 60 slovenských a zahraničných vín a rozsiahlej kolekcie rumov.

Nočný bar

Navštívte náš nočný bar zariadený v štýle francúzskeho kabaretu  s najväčšou ponukou vodiek, rumov a šampanského na Slovensku.