hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Zimný pobyt v Jasnej

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

zimy-pobyt-jasna-druzba-hotel

Zimný pobyt v Jasnej

Zažite skvelú lyžovačku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná, Nízke Tatry. Rodinný dovolenka, firemná lyžovačka alebo predĺžený víkend vo dvojici alebo s priateľmi. U nás zažijete dokonalý zimný pobyt v Nízkych Tatrách – priamo Chopkom.

Ubytovanie v Jasnej

Ubytujte sa v obľúbenom rodinnom wellness hoteli Družba ****, ktorý sa nachádza priamo na zjazdovke Biela Púť. Všetky hotelové izby majú vkusný interiér z ušľachtilých materiálov, ktoré sme starostlivo vybrali pre čo najpríjemnejší pobyt našich hostí. Niektoré izby majú balkón alebo výhľad na lyžiarsku trať Biela Púť a hrebeň Nízkych Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske.

Najväčšie wellness centrum na Liptove 

Užite si po lyžovačke úžasné wellness centrum, v ktorom nechýba ani 25 metrový plavecký bazén. Súčasťou wellness centra hotela Družba je aj 8 sáun, fytosauna, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén a široká ponuka masáži a procedúr. Veľkou výhodou je samostatná zóna pre deti až s troma detskými bazénmi. Samostatnú zónu majú aj dospelý. Nádherný výhľad na zasnežené hrebene Nízkych Tatier ponúka tepidárium.

zimny_pobyt_v_jasnej

Zimná rodinná dovolenka na Liptove

Aj počas zimy čaká pripravil pre deti hotel Družba bohatý zábavno-náučný program a množstvo super aktivít. Môžu sa tešiť napríklad na detský Masterchef, tvorivé dielne, Hľadá sa talent, karneval a mini disco, rôzne kvízy, či bublinkovú a balónovú show. So svojím predstavením uvidíte aj šikovné psíky, kúzelník, klaun a divadelníci. Tí najmenší sa potešia vynovenému detskému kútiku Pinnocchio. Okrem toho sa môžu s našimi animátormi zabávať aj v Kid´s Area. Tam môžu hrať napríklad stolný futbal, ping pong alebo X-box.

Lyžiarska škola, požičovňa lyží a ski servis

V hoteli Ski & Wellness Residence Družba v Jasnej nájdete aj hotelovú Pilgrim Ski Academy. Tá ponúka skúsených inštruktorov lyžovania a snowboardingu, požičovňu lyží a snowboardov a profesionálny lyžiarsky servis.

Pre nezáväznú rezerváciu wellness pobytu kliknite tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknitu tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now