facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Ponuka našich klasických aj špeciálnych masáží a procedúr

Masáže a procedúry

Klasická masáž

Viac informácií

Klasická masáž pomáha zregenerovať telo po fyzickej záťaži a športových výkonoch. Pomáha obnovovať hybnosť tela, ktorá je narušená vplyvom sedavého zamestnania a rovnako slúži aj ako prevencia pred poruchami pohybového aparátu.

Je najčastejšie využívanou masážou, ktorá pomocou dotyku prekrvuje kožu a podkožie, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé svaly, odbúrava napätie a stres, čím prináša celkovú relaxáciu a úľavu celého tela. Odbúrava a spomaľuje tvorbu celulitídy, zmierňuje bolesti hlavy, podporuje krvný a lymfatický obeh, a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Čiastočná masáž (chrbát, šija alebo nohy)

25 min
25 €

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, príp. hrudník)

50 min
35 €

Relaxačná masáž

Viac informácií

Relaxačná masáž je vhodná pre klientov, ktorí neobľubujú hĺbkové masáže a preferujú jemnejšie terapie. Táto upokojujúca masáž je sprevádzaná príjemnou hudbou a pomocou relaxačných olejov vám uvoľní nielen telo, ale aj myseľ, aby ste sa mohli cítiť ako znovuzrodení. Pri masáži používame esenciálne oleje (levanduľa, materina dúška).

Čiastočná masáž (chrbát, šija)

25 min
25 €

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príp. hrudník)

50 min
35 €

Medová masáž chrbta so zábalom

Viac informácií

Medová masáž chrbta so zábalom

35 min
28 €

Čokoládová masáž celého tela

Viac informácií

Špeciálny druh masáže s využitím blahodarných účinkov čokolády. Kakao znižuje krvný tlak a riziko infarktu. Má vynikajúci omladzujúci účinok. Vôňa čokolády stimuluje produkciu hormónov šťastia a antioxidanty, ktoré obsahuje, dokážu pôsobiť proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa vaša pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti pokožke pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres.

Ďalšie dôležité látky, ktoré obsahuje: horčík, meď, draslík, železo, ión, sodík, vitamíny A, C, D, E, J, K, B1, B2, B3, kofeín, karnitín, kyselina listová a esenciálne aminokyseliny.

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príd. hrudník)

70 min
45 €

Masáž lávovými kameňmi

Viac informácií

Je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdiť energiu v tele.

Táto masáž pozitívne vplýva na pokožku, podkožie a svalové vlákna. Spôsobuje tiež výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Pozitívne pôsobí aj na lymfatický systém a dokonca dokáže bojovať aj proti celulitíde (tonizuje svalstvo). Po terapii je dôležité doplniť tekutiny, najlepšie čistou vodou alebo čajom (zelený, lapacho, bylinkové zmesi na prečistenie).

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príp. hrudník)

70 min
45 €

Anticelulitídna masáž

Viac informácií

Celulitída – lipohypertrofia – utláča a zadržiava lymfu v podkoží, a tým aj tukové bunky, ktoré sa nemajú ako s odpadovými látkami dostať von. Vznik celulitídy podporuje nesprávna životospráva, nedostatok pohybu a nosenie obtiahnutého oblečenia.

Anticelulitídna lymfodrenáž zmierňuje a zastavuje celulitídu. Je oveľa jemnejšia ako klasická masáž, pretože nemasíruje svaly, ale úzko súvisí s lymfodrenážou – masíruje podkožie. Je zameraná špeciálne na tie časti tela, ktoré celulitída najviac postihuje – zadná časť nôh, stehná, bruško.

Čiastočná masáž (nohy, zadok)

40 min
40 €

Aromaterapeutická masáž

Viac informácií

Využíva liečivé účinky rastlinných esencií. Ide o liečebnú procedúru s použitím silne koncentrovaných olejov, ktoré sú vyťažené z rastlín – esencií. Tieto oleje obsahujú látky, ktoré rastlinám dodávajú ich vôňu, a používajú sa pri masážoch, do kúpeľov alebo v obkladoch. Aromaterapia pomáha pri depresiách, strese, agresivite, bolestiach hlavy a nespavosti.

Aromaterapeutická masáž má okrem liečivých účinkov aj relaxačný charakter. Vône éterických olejov pôsobia okrem tela aj na dušu. Prenikajú nielen cez pokožku, ale aj cez sliznicu nosa, takže ich vnímame viacerými zmyslami.

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príp. hrudník)

70 min
45 €

Bankovanie

Viac informácií

Táto alternatívna liečiteľská metóda využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Primárnym miestom pôsobenia je pokožka ľudského tela. Bankovanie pomáha vytiahnuť škodliviny z tela otváraním kožných pórov. Je vhodné aplikovať ho pri svalových spazmoch, závratoch, migréne, reumatizme, astme, hypoertenzii a tiež pri kožných problémoch, celulitíde, chronickej únave a ďalších diagnózach.

Banka sa prisaje podtlakom na pokožku. Tým prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron – na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

Čiastočná masáž (chrbát, šija)

25 min
35 €

Reflexná masáž chodidiel

Viac informácií

Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky časti ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok na chodidlách zodpovedajúcich príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Tlačením a trením bodov na chodidle je možné spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body reagujú bolestivo, a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

Reflexnou masážou môžeme pôsobenie nasmerovať na patričný orgán a účinok sa dostaví okamžite. Tlakom a masírovaním týchto reflexných plôšok je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta, urýchliť hojenie po úraze alebo operácii či predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek.

Čiastočná masáž

25 min
25 €

Indická olejová masáž hlavy

Viac informácií

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky proti únave, nespavosti a tiež dokáže podporiť rast a kvalitu vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa stimulujú dôležité energetické centrá. Stojí za to už len fakt, že masáž dokáže po niekoľkých opakovaniach obmedziť alebo úplne potlačiť migrénu. Odstraňuje stres, nespavosť, únavu, ale tiež pískanie v ušiach. Je upokojujúca, relaxačná a pomáha zlepšovať koncentráciu.

V Indii sa používa už vyše tisíc rokov a tento súbor masážnych hmatov bežne prevádzajú aj na deťoch.

Čiastočná masáž

40 min
35 €

Detská masáž

Viac informácií

Nielen veľkí, ale aj malí dokážu oceniť uvoľnenie dosiahnuté liečivým dotykom skúsenej masérky. Doprajte svojej ratolesti príjemnú detskú masáž, ktorá je presne prispôsobená potrebám dieťaťa. Má revitalizujúci a upokojujúci účinok.

Je vhodná pre deti akéhokoľvek veku v sprievode rodiča.

Čiastočná masáž (chrbát, šija alebo nohy)

15 min
15 €

Masáž pre tehotné

Viac informácií

Tehotenská masáž pomáha uvoľňovať napätie v tele a navodzuje relaxáciu chrbtového svalstva, ktoré je v tehotenstve namáhané. Zabraňuje únave a zmierňuje napätie. Pri každej masáži kladieme dôraz na individuálne potreby každej nastávajúcej mamičky. Masáž pre tehotné poskytuje starostlivosť pre všetky budúce mamičky od ukončeného 3. mesiaca tehotenstva až do pôrodu i po ňom.

Čiastočná masáž (chrbát, šija, horné a dolné končatiny)

35 min
30 €

Lymfodrenážna masáž tváre

Viac informácií

Manuálna kozmetická lymfodrenážna masáž odstraňuje opuchy, vrásky, jazvy a omladzuje pokožku. Svojím analgetickým (proti bolesti), spazmolytickým (proti kŕčom) a sedatívnym (upokojujúcim) účinkom masáž pozitívne pôsobí proti bolestiam hlavy a znižuje výskyt migrén.

Masáž sa môže efektívne využívať aj ako terapia pri poúrazových stavoch, po mozgových porážkach, bolestiach hlavy a pri estetických či kozmetických problémoch (akné) alebo pri športe.

Čiastočná masáž (tvár, dekolt)

35 min
35 €

Lymfodrenážna masáž celého tela

Viac informácií

Spriechodňuje povrchové lymfatické cievy a napomáha odtoku prebytočnej vody z tela. Z kozmetického pohľadu je lymfodrenážna masáž využívaná ako prevencia vzniku celulitídy, vrások na krku, tvári a v dekolte.

Podporuje detoxikačné a imunitné schopnosti organizmu. Pomáha odstraňovať zrohovatené vrstvy kože a zrýchľuje vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest. Podporuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov, znižuje bolesť svalov, zlepšuje prekrvenie tkanív a tým ich celkovú činnosť, a tiež pomáha pri správnej činnosti hlboko uložených orgánov.

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príp. hrudník)

70 min
45 €

Thajská masáž

Viac informácií

Tradičná thajská masáž nie je len masírovaním svalov a kĺbov. Predstavuje tiež pracovanie s akupresúrnymi bodmi. Ich stláčanie stimuluje prúdenie vnútornej energie v tele, priamo lieči choré orgány a zľazy, a odstraňuje toxíny z telového tkaniva.

Táto masáž uvoľňuje a tonizuje svalstvo, zvyšuje jeho elasticitu a uvoľňuje svalové napätie a kŕče. Zvyšuje funkčnú mobilitu kĺbov a šliach. Naťahovanie rozširuje medziplatničkový priestor, čím sa okrem iného uvoľňuje a aktivuje obeh lymfatických a mozgovo-miešnych tekutín.

Čiastočná masáž

40 min
40 €

Celková masáž

70 min
60 €

Pozrite sa, ako prebiehajú masáže a procedúry v našom Wellness Centre

Tvárové ošetrenia SOTHYS

Tvárové ošetrenie Sothys Paris

Viac informácií

Doprajte svojej pleti 60 minút výnimočnej starostlivosti – kombináciou špičkovej technológie aktívnych zložiek pre dokonalú hydratáciu vašej pleti.

Špeciálne vytvorené zloženie účinných látok pre dosiahnutie hydratácie pleti udržuje vodu v horných vrstvách pleti a posilňuje funkciu kožnej bariéry. Vaša pleť bude osviežená a oživená. Okamžité omladenie – 80 % ľudí má pocit, že pleť vyzerá mladšie. Dlhodobá účinnosť od prvého ošetrenia!

Tvárové ošetrenie

60 min
60 €

Tvárové ošetrenie so sibírskym ženšenom

Viac informácií

Pleť začína už svoje prvé dni života s vlastnou zásobou energie, ktorá je zdrojom jej žiarivosti. Príznaky starnutia sú dôsledkom ubúdania tejto energie.

Sibírsky ženšen – základ mladosti, nazývaný tiež “tajná rastlinka Rusov”, dopĺňa a ochraňuje zásoby energie v pokožke, a vďaka jeho adaptatívnym vlastnostiam je cenný pre svoju schopnosť prispôsobiť sa potrebám tela.

Toto ošetrenie dodáva pokožke energiu a silu, rozžiaruje pleť a zosilňuje účinky ďalších kozmetických ošetrení a prípravkov na domáce použitie.

Tvárové ošetrenie

60 min
60 €

Tvárové ošetrenie Hyalurokolagén

Viac informácií

Ošetrenie prispôsobené veku vašej pleti je vysoko efektívne a dlhotrvajúce vďaka kombinácii exkluzívnych masážnych techník (vysoká koncentrácia aktívnych ingrediencií ako aj ľanového extraktu, elastínu a kyseliny hyalurónovej).

Elastín, kolagén a kyselina hyalurónová sú 3 zložky, ktoré sú súčasťou nášho organizmu. S pribúdajúcim vekom majú tendenciu ubúdať, čo spôsobuje vznik vrások a ochabovanie pokožky, preto ich treba dodávať zvonka.

Tvárové ošetrenie

60 min
60 €

Peeling a masáž

Ceremónia orientálnych vôní

Viac informácií

Predstavuje rituál čerpajúci inšpiráciu z Ázie. Prvým krokom je aplikácia pílingového balzamu so zázvorom, nasleduje dvojitá masáž vykonávaná najprv rukami a potom pomocou aromatických vrecúšok s masážnymi kameňmi, ktoré sa namáčajú do teplého kúpeľa s karitovým maslom a korenistými prísadami. Tradičná masáž sa vykonáva podľa dávnych indických tradičných techník.

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, príp. hrudník)

60 min
55 €

Hanakasumi

Viac informácií

Zverte sa do rúk profesionálom a nechajte sa rozmaznávať viac ako hodinu v štýle japonskej kultúry. Jedinečný rituál sa začína úvodnou ceremóniou Predzvesť prebudenia. Vaša pokožka sa dokonale očistí pílingom z ryžového púdru a kvetu čerešne. Pomocou pílingových rukavíc sa z pokožky odstránia odumretné bunky a negatívna energia.

Nasleduje masáž chodidiel, ktorá vás ihneď ponorí do stavu hlbokej relaxácie. Po kompletnom uvoľnení na vás čaká aj relaxačná masáž tela s liečivým karitovým maslom. Vitajte v relaxačnom svete v štýle Japonska!

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, príp. hrudník)

60 min
55 €

Zábaly a peeling

Teplý bylinný zábal

Viac informácií

Podporuje prekrvenie a dokáže naštartovať detoxikáciu organizmu. Spôsobuje citeľnú úľavu od bolesti pri reumatických ťažkostiach. Senné zábaly zohrávajú veľkú úlohu pri Kneippovej terapii, keď sú aplikované niekoľkokrát týždenne. Uvoľňujú svalstvo pred masážou alebo upokojujú po terapii.

Jednorazové senné zábaly obsahujú iba fermentované prírodné seno bez herbicídov z odľahlých a nehnojených lúk z Rakúska. Obsahujú éterické oleje, triesloviny, mliečne kyseliny, provitamín A a vitamín D.

Tepelný zábal (chrbát)

20 min
20 €

Zábal z mŕtveho mora

Viac informácií

Bahenná terapia patrí medzi najobľúbenejšie kúpeľné balneoterapie. Po nahriatí bahna z Mŕtveho mora sa účinok terapie na telo niekoľkokrát zvýši. Čierne bahno je 100 % prírodný produkt Mŕtveho mora. Obsahuje horčík, draslík, bromidy, sodík, stroncium, chloridy, sírany a stopové prvky.

Má pozitívne účinky na kožné ochorenia, psoriázy a ekzémy. Regeneruje pokožku, urýchľuje prietok v lymfatických dráhach, a tak pôsobí proti celulitíde. Kvôli znásobeniu účinkov terapie sa bahno kombinuje so 100 % sezamovým olejom.

Čiastočná masáž (chrbát, šija)

20 min
25 €

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, príp. hrudník)

35 min
35 €

Parafínový zábal

Viac informácií

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodarné účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh.

Procedúra prispieva ku zmierneniu bolesti pri artritíde. Zábal má viditeľný efekt – pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka či viditeľné omladenie, ale vedú tiež k uvoľneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia. Citrusový alebo levanduľový parafínový zábal prekrásne prevonia vašu unavenú pokožku rúk.

Čiastočná masáž (ruky, nohy)

30 min
15 €

Peeling

Viac informácií

Používanie morskej soli na peeling tela má viaceré pozitívne účinky na váš organizmus. Masírovanie pokožky pomocou malých zrniečok soli pomáha odstrániť odumreté kožné bunky, prekrviť pokožku a zanechať ju hladkú, čistú a sviežu. Morská soľ jemne čistí póry a vaša pokožka bude môcť opäť dýchať rozžiarená ako nikdy predtým.

Čiastočný peeling (chrbát, šija)

10 min
15 €

Celkový peeling (chrbát, brucho, ruky, nohy)

20 min
20 €

Manikúra a pedikúra

Pedikúra Garra Rufa rybičkami

Viac informácií

Pedikúra Garra Rufa je hygienicky nezávadná, úplne ekologická a navyše veľmi príjemná!

Kombináciou odmočenia odumretých vrstiev kože v príjemne teplom kúpeli (cca 30 °C) a jemným brúsením našimi “rybacími doktormi” zažijete neuveriteľne príjemnú masáž spojenú s pedikúrou. Spočiatku vás môže ich starostlivosť trochu štekliť, no po chvíli si už budete užívať a relaxovať. Rybičky stimulujú nervové zakončenia a akupunktúrne body na chodidlách. Táto stimulácia má pozitívny vplyv na bolesti hlavy, krvný tlak, kŕčové žily a mnoho ďalších problémov.

Krátky peeling

30 min
20 €

Dlhý peeling

60 min
38 €

Wellness v hoteli Družba

Chcete zažiť wellness v hoteli Družba na vlastnej koži?
Rezervujte si pobyt a doprajte si zaslúžený oddych.

Získajte výhody pri opätovnej návšteve hotela Družba prostredníctvom členstva v našom klube