facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Wellness hotel Nízke Tatry

Vychutnajte si nezabudnuteľný wellness pobyt v hoteli Družba, ktorý patrí medzi obľúbené rodinné wellness hotely na Slovensku. Príďte načerpať potrebnú energiu a doprajte oddych svojej mysli a telu. Prehrejte si telo v saunách, zaplávajte si v bazénoch, nechajte sa rozmaznávať vo vírivkách, oddýchnite si na vyhrievaných ležadlách v tepidáriu alebo si vyberte z našej ponuky masáží. Wellness pobyty si u nás užijú dospelí aj deti!

Zažite chvíle úplného uvoľnenia a pohody v hotelovom wellness centre.

družba wellness plavecky bazen

Ako jediný hotel na Slovensku a v okolitých krajinách sa pýšime unikátom

25 metrovým bazénom

V nadmorskej výške 1200 m n.m.

Informácie pre návštevníkov wellness centra

Novinky vo Wellness hoteli Družba

Aqua boxing

Vo vonkajšom alebo v plaveckom bazéne si môžete zaboxovať do vody a vybiť svoju energiu. Skvele sa tak poobede naštartujete na druhú polovicu dňa.

Pozývame vás na Aqua Boxing každý piatok a sobotu.

wellness procedury garra rufa

Pedikúra rybičkami

100 % prírodná pedikúra nôh spojená so špeciálnou masážou rybičiek Garra Rufa. Tieto malé rybky vaše nohy jemne zbavia odumretých častí kože a zanechajú ich jemnejšie a hladšie. Takáto pedikúra je hygienicky nezávadná, ekologická a veľmi príjemná!

3 nové sauny

V novej časti Four Seasons wellness v Adult zóne sme pre vás pripravili 3 nové sauny (Tureckú oázu, Tatranskú silu a Severskú saunu).
Nájdete tu tiež 3 bazéniky s kontrastnými kúpeľmi v rôznych teplotách (12,5 °C, 22 °C, 32 °C) ako aj vyhrievané ležadlá a oddychové sedenie.

Tepidárium

Rozšírili sme tepidárium v našom wellness centre – vznikla tak priestranná oddychová zóna s vyhrievanými ležadlami a panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry.

Na terase pribudol nový vyhrievaný celoročný bazén s teplotou 37 °C.

Zážitkové saunovanie

Počuli ste už o zážitkovom saunovaní (ktoré sme u nás nazvali tatranské saunovanie)? Príďte si ho vyskúšať do hotela Ski & Wellness Residence Družba**** v Jasnej pod Chopkom! Počas tejto ceremónie si osvojíte pravé saunové návyky zo severských krajín.

Saunovanie vedie skúsený saunár, ktorý dbá na dodržiavanie pravidiel a správneho dýchania v saune. Každý účastník dostane pred začatím čiapku na ochranu hlavy a vlasov. Odporúčame priniesť si bavlnené ponožky.

Priebeh ceremónie pozostáva zo štyroch rôzne dlhých vstupov do sauny, ktoré sa striedajú s oddychom, pitím horúceho lipového čaju a s ochladzovaním na vonkajšej terase alebo v kontrastných kúpeľoch. Takýmto spôsobom dosiahnete veľmi intenzívne prehriatie celého tela, kĺbov a šliach. Výsledkom je jedinečný zážitok spojený s oddychom!

Celkový čas zážitkového saunovania je 70 minút. Vstup je voľný v rámci návštevy wellness centra.

Wellness pre deti

  • Detský bazén s dĺžkou 7,5 metra a teplotou vody 31 °C
  • Nový detský bazén pre najmenšie detičky s fontánkou a vírivou tryskou
  • Miesto pre vodné hry a zábavu detí rôznych vekových kategórií
  • Kreslené rozprávkové postavičky na stenách, plávajúce loptičky a hračky v detskom bazéne
  • K dispozícii sú aj detské plávacie kolesá a rukávniky

Získajte výhody členstva v našom klube pri každej ďalšej návšteve hotela Družba.