.druzba_hotel.

Wellness pobyt v Residence Družba

Vychutnajte si nezabudnuteľný wellness pobyt v hoteli Ski & Wellness Residence Družba, ktorý patrí medzi obľúbené rodinné wellness hotely na Slovensku. Príďte načerpať potrebnú energiu a doprajte oddych svojej mysli a telu. Wellness pobyt si u nás užijú všetci – rodiny s deťmi, priatelia či kolegovia aj páry!

Prehrejte si telo v saunách, zaplávajte si v bazénoch, nechajte sa rozmaznávať vo vírivkách, oddýchnite si na vyhrievaných ležadlách v tepidáriu alebo si vyberte z našej ponuky masáží. Wellness pobyty v hoteli Družba si užijú dospelí aj deti!

Najväčšie wellness centrum v Liptove

Vám ponúka až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén, priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier a širokú ponuku masáži a procedúr. Výhodou wellness centra je tiež samostatná zóna pre deti a samostatná zóna len pre dospelých. Hotel Družba, Jasná, Nízke Tatry ponúka wellness pobyty, ktoré sú vhodné rovnako pre rodiny s deťmi, ako aj pre dvoch.

Počas zimnej sezóny vo wellness centre pravidelne organizujeme aj saunové ceremónie, ktoré sú pre našich hostí úplne zdarma. Saunovanie vedie skúsený sauna majster. Priebeh ceremónie pozostáva zo štyroch rôzne dlhých vstupov do sauny, ktoré sa striedajú s oddychom, pitím horúceho lipového čaju a s ochladzovaním na vonkajšej terase alebo v kontrastných kúpeľoch. Takýmto spôsobom dosiahnete veľmi intenzívne prehriatie celého tela, kĺbov a šliach. Výsledkom je jedinečný zážitok spojený s oddychom!

pre 2 dospelých na 2 noci – s neobmedzeným vstupom do wellness a polpenziou teraz už od 230€

 

* ubytovanie v izbe typu Economy
* raňajky a večere v cene
* vstup do hotelového bazénu v čase od 07:30 do 10:00
* neobmedzený vstup do wellness centra počas otváracích hodín (13:00 – 21:00)
*akceptujeme aj Rekreačné poukazy

Pre nezáväznú rezerváciu kliknite na tlačidlo nižšie a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

druzba_wellness_pobyty

Fotogaléria

Wellness pobyty a pobytové balíčky - viac informácií

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now