.druzba_hotel.

Víkendový pobyt – hotel Družba ****

Víkendový pobyt pre dvoch alebo celú rodinu v znamení dokonalého relaxu vo wellness centre, skvelej gastronómie a úžasných zážitkov v nádhernom horskom prostredí Nízkych Tatier. Rezervujte si nezabudnuteľné chvíle vo wellness hoteli Družba.

Strávte predĺžený víkendový pobyt vo dvojici alebo s celou rodinou v samotnom srdci Jasnej, v obľúbenom hoteli Ski & Wellness Residence Družba. Čaká na vás najväčšie hotelové wellness centrum v Liptove, ktoré Vám ponúka až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, vírivky, vyhrievaný vonkajší bazén, priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier a širokú ponuku masáži a procedúr. Výhodou wellness centra je tiež samostatná zóna pre deti a samostatná zóna len pre dospelých.

Hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízke Tatry  je ideálny aj pre rodiny s deťmi. Nový detský kútik, veľké vonkajšie ihrisko s kolotočom, skvelý animátorský tím a KIDS AREA, kde nájdete stolný tenis, či stolný futbal, X-box a ďalšie super veci sa postarajú o dokonalú zábavu pre deti všetkých vekových kategórii. Počas celej zimnej sezóny máme pripravený tiež detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou.

Ďalšiu silnou stránkou hotela je aj unikátna gastronómia našich dvoch reštaurácií – hotelovej reštaurácie Jasná a Ľudovej reštaurácie.  Samozrejme nechýba ani kaviareň, nočný bar, vínna pivnica a kabaret. U nás sa teda nudiť určite nebudete. Pre ubytovanie máte na výber širokú ponuku komfortných izieb rôznych kategórií alebo aj apartmány.

Pre 2 dospelých na 2 noci – s neobmedzeným vstupom do wellness a polpenziou teraz už od 230€

* ubytovanie v izbe typu Economy
* raňajky a večere v cene
* vstup do hotelového bazéna v čase od 07:30 do 10:00
* neobmedzený vstup do wellness centra počas otváracích hodín (13:00 – 21:00)
*akceptujeme aj Rekreačné poukazy

Váš víkendový pobyt rezervujete kliknutím na tlačidlo nižšie. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

vikendovy-pobyt-druzba-wellness

Fotogaléria

Wellness pobyty a pobytové balíčky - viac informácií

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now