.druzba_hotel.

Rodinný wellness pobyt

Pýtate sa, kam s deťmi na letnú či zimnú dovolenku? Prekrásna príroda Nízkych Tatier pod známym Chopkom, chutné jedlo, oddych vo wellness centre, široké možnosti trávenia voľného času a animačné aktivity pre deti robia z hotela Ski & Wellness Residence Družba **** ideálne miesto pre vašu najbližšiu rodinnú dovolenku, pobyt s deťmi či rodinný wellness pobyt.

Obľúbený rodinný hotel Ski & Wellness Residence Družba, Jasná, Nízke Tatry je ideálny hotel pre rodiny s deťmi. Najväčšie wellnness centrum v Liptove má samostatnú zónu pre deti až s troma detskými bazénmi. Okrem toho má hotel nový detský kútik aj veľké vonkajšie ihrisko. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz, napríklad na svoj ďalší rodinný wellness pobyt v našom hoteli.

Bohatý každodenný program Pevnosti Družba zahŕňa napríklad Deň Neptúna, Športovú olympiádu, Masterchef, Tvorivé dielničky, Hľadanie pokladu, Večerný kvíz a kino, Karneval, Mini disco aj vystúpenia klauna, kúzelníka, žongléra, psíkov či divadelníkov a ďalšie zaujímavé aktivity. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný futbal, X-box a ďalšie super veci.

Na výber máte širokú ponuku komfortných izieb s možnosťou prístelky, rodinných izieb aj apartmánov. Príklad ceny pre rodinný pobyt:

Pre 2 dospelých a dieťa do 6 rokov na 2 noci – s raňajkami už od 136€

* ubytovanie v izbe typu Economy + 1 prístelka
* raňajky v cene
* vstup do hotelového bazénu v čase od 07:30 do 10:00
*akceptujeme Rekreačné poukazy

Konečná cena záleží od počtu a veku detí, typu izby a typu pobytu. Pre nezáväznú rezerváciu kliknite na tlačidlo nižšie a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

rodinny_pobyt_druzba_jasna

Fotogaléria

Wellness pobyty a pobytové balíčky - viac informácií

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now