.druzba_hotel.

Rekreačné poukazy – hotel Družba

Využite v roku 2020 príspevok na rekreáciu od svojho zamestnávateľa, uplatnite si rekreačné poukazy a oddýchnite si v krásnom prostredí Nízkych Tatier, v samotnom srdci Jasnej, v Ski & Wellness Residence hotel Družba****. Strávte  tento rok dovolenku na Slovensku vďaka príspevku vášho zamestnávateľa.

Najväčšie hotelové wellness centrum v Liptove Vám ponúka až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén, priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier a širokú ponuku masáži a procedúr. Výhodou wellness centra je tiež samostatná zóna pre deti a samostatná zóna len pre dospelých.

Predĺžený víkend v úžasnom prostredí Nízkych Tatier ponúka toho skutočne veľa.  Či už sú to výlety v okolí, túra na Chopok alebo unikátnu gastronómiu dvoch reštaurácií wellness hotela Družba, Jasná, Nízke Tatry. Nový detský kútik a vonkajšie ihrisko s kolotočom zaručujú skvelú zábavu pre deti. Na výber máte niekoľko typov komfortných izieb a apartmánov.

Ako uplatniť rekreačné poukazy?

  • Stačí ak spĺňate podmienky na poskytnutie príspevku t.j.  pracujete vo firme s viac ako 49 zamestnancami a odrobili ste v nej najmenej 24 mesiacov
  • Vyberte si termín, typ izby a druh pobytu z našej ponuky
  • Pri rezervácii pobytu nám oznámte, že na  pobyt chcete využiť  rekreačný poukaz
  • Užite si dovolenku v našom hoteli Družba
  • My Vám vystavíme účtovný doklad s vašim menom, ktorý následne predložíte vášmu zamestnávateľovi. Zamestnávateľ vám preplatí 55 % zo sumy, ktorú ste za rekreačný poukaz na dovolenku zaplatili, maximálne však 275 € za rok.

Pre 2 dospelých na 2 noci – s raňajkami už od 136€

* ubytovanie v izbe typu Economy
* raňajky v cene
* vstup do hotelového bazénu v čase od 07:30 do 10:00
* 1 dieťa do 6 rokov bez lôžka alebo na prístelke s raňajkami zdarma

Pre nezáväznú rezerváciu kliknite na tlačidlo nižšie a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

druzba-ext-panorama-red-m

Fotogaléria

Wellness pobyty a pobytové balíčky - viac informácií

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now