hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Wellness hotel pre deti

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

wellness_hotel_pre_deti

Wellness hotel pre deti

Rodinný wellness hotel pre deti Ski&Wellness Residence Družba, Jasná, Nízke Tatry vám ponúka najväčšie wellness centrum na Liptove. Výhodou wellness centra je samostatná zóna pre deti. Nájdete v nej detský bazén s dĺžkou 7,5 metra a teplotou vody 32 °C,  nerezový bazén pre najmenšie detičky s fontánkou a vírivou tryskou, dostatok miesta pre vodné hry a zábavu detí rôznych vekových kategórií. Kreslené rozprávkové postavičky na stenách spríjemňujú prostredie pre deti. K dispozícii máte tiež plávajúce loptičky a hračky v detskom bazéne. Taktiež vám poskytneme aj detské plávacie kolesá a rukávniky.

Rodinný hotel v Nízkych Tatrách

Všetky deti určite poteší náš nový detský kútik aj veľké vonkajšie ihrisko s kolotočom. Veľmi populárny je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz. Každodenný program Pevnosti Družba zahŕňa napríklad detský Masterchef, Tvorivé dielničky, Hľadanie pokladu, Večerný kvíz a kino, Karneval, Mini disco a mnoho ďalších super aktivít. Okrem toho v hoteli Družba vystupujú klaun, kúzelník, žonglér, šikovné psíky či divadelníci. O deti a ich zábavu sa celý čas stará náš animátorský tím. Nechýba ani KIDS AREA, kde si deti môžu zahrať napríklad stolný futbal, X-box a ďalšie super veci.

deti bazen vonku

Pobyt v Jasnej, priamo pod Chopkom

Hotel Ski&Wellness Residence Družba sa nachádza priamo na svahu. Je umiestnený v strede známej zjazdovky Biela Púť. Má tak dokonalú polohu, a to nielen v zime počas lyžovačky, ale aj v lete.

 

Lyžiarska škola, požičovňa lyží a ski servis

U nás nájdete aj hotelovú Pilgrim Ski Academy. Tá ponúka skúsených inštruktorov lyžovania a snowboardingu, požičovňu lyží a snowboardov a profesionálny lyžiarsky servis. Ubytovaní hostia majú na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%.

Rezervujte si teraz svoj rodinný pobyt kliknutím tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now