hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Vianočný firemný večierok v Jasnej

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

vianocny_vecierok_druzba_jasna

Užite si vianočný firemný večierok v hoteli Družba 

O chvíľu je tu zima a začiatok decembra sa už tradične spája s firemnými večierkami.

Horúce dni vystriedali horúce nápoje a s príchodom jesene sa neodmysliteľne blíži aj najkrajšie obdobie roka – Vianoce. Spájajú sa s nimi nezabudnuteľné spomienky, no neraz aj veľa stresu a zhonu. A práve príjemne posedenie s kolegami v podniku či veľký firemný večierok je skvelým nápadom, ako na chvíľu „vypnúť“ a zabudnúť na všetky povinnosti.

Odmeňte vašich zamestnancov, kolegov alebo klientov a pripravte im skvelý firemný vianočný večierok v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Kvalitné služby, horské prostredie v samotnom srdci Jasnej, najväčšie wellness centrum v Liptove a najmä unikátna gastronómia na vás čakajú v Kongres hoteli Družba****.

7 konferenčných miestností s vysokou kapacitou, komfortné ubytovanie aj kompletné zabezpečenie vašej akcie sú u nás samozrejmosťou. Rezervujte si svoj úžasný zážitok teraz!

O Kongres hoteli Družba v Jasnej

V Kongres hoteli Družba **** sa nachádza 7 kongresových miestností s celkovou kapacitou viac ako 800 osôb. Kongresový Hotel Družba, Nízke Tatry má viac ako 15 ročné skúsenosti s usporadúvaním kongresov, školení, konferencií, teambuildingových a firemných akcií a večierkov. Kongresový Hotel Družba sa nachádza v centre strediska Jasná, Nízke Tatry. Táto poloha v strede Slovenska má jednoduchú a rýchlu dostupnosť. To je výhodou pri organizovaní Vašej konferencie, kongresu, školenia, podujatia, firemného večierku a akcie aj teambuildingu.

Až 453 osôb sa dokáže ubytovať v komfortných a štýlovo zariadených izbách. Profesionálny personál oboch hotelových reštaurácií je pripravení kedykoľvek obslúžiť až 1000 hostí v priebehu jednej hodiny. Unikátnosť gastronómie dopĺňa jedálny lístok a rôzne gastro show, tematické večere, vínna pivnica, či ochutnávky koňakov a rumov z celého sveta.

Pre hotel je veľmi dôležitá podpora ekológie. Pravidelne vysádzame nové stromčeky a rastliny. Každý rok vysadíme viac ako sto nových stromčekov, a to smreky, borovice a cédre.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now