hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Ubytovanie v Nízkych Tatrách

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

rekreacne_poukazy_druzba_jasna_pobyty

Ubytovanie v Nízkych Tatrách

Hľadáte ideálne ubytovanie v Jasnej alebo na Liptove?

Navštívte hotel Ski&Wellness Residence Družba situovaný v samotnom srdci Nízkych Tatier, priamo pod Chopkom. Hotel disponuje priestrannou honosnou recepciou, dvoma štýlovými reštauráciami so spoločnou kapacitou viac ako 500 miest, najväčším hotelovým wellness centrom s plaveckým bazénom, nočným barom, vínnou pivnicou, kabaretom a cigarovou miestnosťou. Bezproblémové parkovanie zabezpečuje hotelové parkovisko s kapacitou až 180 parkovacích miest.

Komfortné ubytovanie v Nízkych Tatrách

Až 453 osôb sa dokáže ubytovať v komfortných a štýlovo zariadených izbách. Všetky izby majú vkusný interiér z ušľachtilých materiálov, ktoré sme starostlivo vybrali pre čo najpríjemnejší pobyt našich hostí. Niektoré izby majú balkón alebo výhľad na lyžiarsku trať Biela Púť a hrebeň Nízkych Tatier. Všetky naše izby sú nefajčiarske.

ubytovanie_nizke_tatry_jasna_hotel_druzba

Unikátna gastronómia

Profesionálny personál oboch hotelových reštaurácií je pripravení kedykoľvek obslúžiť až 1000 hostí v priebehu jednej hodiny. Unikátnosť gastronómie dopĺňa jedálny lístok a rôzne gastro show, tematické večere, vínna pivnica, nočný bar, kabaret, cigarová miestnosť či ochutnávky koňakov a rumov z celého sveta.

Najväčšie wellness na Liptove 

Wellness hotel Družba v Demänovskej doline má najväčšie hotelové wellness centrum v Liptove, jedno z najväčších na Slovensku, v ktorom nechýba ani 25 metrový plavecký bazén. Súčasťou wellness centra je aj 8 sáun, fytosauna, výrivky, vonkajší bazén a široká ponuka masáži a procedúr.

Ubytovanie na Liptove v hoteli pre deti

Rodinný hotel Ski&Wellness Residence Družba****, Jasná, Nízke Tatry je ideálny hotel pre rodiny s deťmi. Wellness centrum má samostatnú zónu pre deti až s troma detskými bazénmi. Okrem toho má hotel nový detský kútik aj veľké vonkajšie ihrisko. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný fotbal, X-box a ďalšie super veci.

Pre nezáväznú rezerváciu wellness pobytu kliknite tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknitu tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now