hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Rodinný hotel pre deti v Jasnej

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Detský_program_rodinny_hotel_druzba

Rodinný hotel v Nízkych Tatrách

Stovky detí si toto leto užili rodinný pobyt v našom hoteli Družba pod Chopkom.

Rodinný hotel Ski&Wellness Residence Družba****, Jasná, Nízke Tatry je ideálny hotel pre rodiny s deťmi. Najväčšie wellnness centrum v Liptove má samostatnú zónu pre deti až s troma detskými bazénmi. Okrem toho má hotel nový detský kútik aj veľké vonkajšie ihrisko. Obľúbený je detský zábavno-náučný program Pevnosť Družba, ktorý spája zábavu s výchovou. Súčasťou programu je knižka, do ktorej deti zbierajú nálepky za splnené úlohy. Tie potom vymenia za odmeny, darčeky a nakoniec aj 50€ poukaz.

Bohatý každodenný program Pevnosti Družba zahŕňa napríklad Deň Neptúna, Športovú olympiádu, Masterchef, Tvorivé dielničky, Hľadanie pokladu, Večerný kvíz a kino, Karneval, Minidisco aj vystúpenia klauna, kúzelníka, žongléra, psíkov či divadelníkov a ďalšie zaujímavé aktivity. O deti a ich zábavu sa celý čas stará skvelý animátorský tím. Samozrejmosťou je aj KIDS AREA, kde ich čaká stolný tenis, či stolný fotbal, X-box a ďalšie super veci.

Video vám predstaví detský program leta 2020 hotela Ski&Wellness Residence Družba v Jasnej Nízkych Tatrách. Už teraz pripravujeme pre deti výnimočný program na zimnú sezónu 2020/2021 a všetci ste srdečne vítaní.

Pre nezáväznú rezerváciu pobytu kliknite tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

Aj počas zimy čaká na deti bohatý zábavno-náučný program a množstvo super aktivít.

Môžete sa tešiť napríklad na detský Masterchef, tvorivé dielne, Hľadá sa talent, karneval a mini disco. Tiež rôzne kvízy, či bublinkovú a balónovú show. So svojím predstavením nás potešia aj šikovné psíky, kúzelník, klaun a divadelníci. Tí najmenší sa určite potešia vynovenému detskému kútiku Pinnocchio. Okrem toho sa môžu s našimi skvelými animátormi zabávať aj v Kid´s Area. Tam môžu hrať obľúbený stolný futbal, ping pong alebo X-box. Všetky deti sú vítane aj v našom wellness centre, kde nájdete oddelenú detskú zónu s niekoľkými bazénmi, hračkami a dostatkom priestoru pre zábavu a vodné hry.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now