Program pre deti v hoteli Družba****

Milé deti, milí rodičia,

v zemi medzi svetom veľkých ľudí a čarovných bytostí, medzi vysokými stromami a príkrymi skalami, v horách stojí mocná pevnosť, o ktorej si dobrí ľudia odpradávna rozprávajú veľké príbehy – mohutná a krásna PEVNOSŤ DRUŽBA!

Zobraziť viac

Aj počas leta 2020 čaká na deti bohatý zábavno-náučný program a množstvo super aktivít. Môžete sa tešiť napríklad na detský Masterchef, tvorivé dielne, Hľadá sa talent, karneval a mini disco, rôzne kvízy, či bublinkovú a balónovú show.

So svojím predstavením nás potešia aj šikovné psíky, kúzelník, klaun a divadelníci.

Okrem toho pre deti pripravujeme niekoľko špeciálnych dní, a to už 18.7. Deň sladkostí, kedy budeme piecť palacinky a variť naše domáce džemy, ktoré si môžete vychutnať v Ľudovej reštaurácii. Pripravený je aj super program a hry, ako napríklad Hľadanie pokladu a Mini disco. Môžete sa tiež tešiť na Eco Deň, počas ktorého s deťmi lepšie spoznáme okolitú prírodu a lesy, svoje vedomosti porovnáme v špeciálnom kvíze a na záver si spoločne vyrobíme vlastné eco tašky. Zaujímavý bude aj Deň Neptúna, počas ktorého nás čaká mnoho vodných hier pri našom plese Družba, a tiež veľká športová olympiáda so super odmenami a výhrami.

Tí najmenší sa určite potešia vynovenému detskému kútiku Pinnocchio a všetky deti si počas dovolenky užijú vonkajšie ihrisko Pevnosť Družba, kde nájdu aj kolotoč, trampolínu, či mini farmu. Okrem toho sa môžu s našimi skvelými animátormi zabávať aj v Kid´s Area, kde môžu hrať obľúbený stolný futbal, ping pong alebo X-box.

Všetky deti sú počas leta vítane aj v našom wellness centre, kde nájdete oddelenú detskú zónu s niekoľkými bazénmi, hračkami a dostatkom priestoru pre zábavu a vodné hry.

Množstvo zábavy v Pevnosti Družba

Prihláste sa na odber noviniek:

Free call