facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Pevnosť Družba

Program v Pevnosti Družba je iný – výnimočný. Spája hru s učením, zábavu s výchovou a trávenie voľného času detí tak nadobúda iný, výchovno-vzdelávací charakter. Na vaše deti tu čakajú zážitky, na ktoré sa nezabúda. V Pevnosti Družba sa z nich stanú statoční rytieri, ktorí sa neboja žiadnych nástrah, prekonávajú prekážky, bojujú proti zlu, ochraňujú slabších a pomáhajú ostatným. Voľný čas s vašimi deťmi budú tráviť mladí ľudia – kamaráti, ktorí poznajú veľa vecí a tým majú u detí prirodzenú autoritu.

Družbáky

V Pevnosti Družba sa platí Družbákmi – našou vlastnou menou. Družbáky si môžu deti zarobiť zapojením sa do aktivít: výcvik mladého rytiera, vystúpenie na detskom predstavení, starostlivosť o hospodárstvo pevnosti, zapojenie sa do kvízu, vytvorenie rodinného erbu a mnohých ďalších.
Za nazbierané Družbáky si deti môžu kúpiť zmrzlinu, limonádu, jazdu na elektrickom autíčku, nechať si pomaľovať tvár alebo dokonca zaplatiť vstup do nášho wellness centra.

Výmena Družbákov

Družbáky si vaše deti môžu vymeniť za:

 Limonádu     Zmrzlinu     Vstup do wellness 

Kolotoč - letná dovolenka v Jasnej

Čo všetko pevnosť Družba ponúka:

  • Zábavno-náučný program pre deti – naučia sa zásady stolovania, hodnotu peňazí alebo ako poskytnúť prvú pomoc
  • Spoločne s deťmi objavíme hodnotu vzdelania a úctu k učiteľom a ku škole
  • Outdoorové aktivity – pílenie dreva, zatĺkanie klincov, kŕmenie zvierat, streľba z praku alebo luku, orientačná hra v lese
  • Deti môžu absolvovať rytiersky výcvik – vyrobíme s nimi rytiersky výstroj a výcvik zakončíme mečovým súbojom
  • Každý deň sa nesie v inej téme s rôznymi súťažnými, pohybovými, vedomostnými, zábavnými aktivitami či tvorivými dielňami
  • Detské animácie vedú skúsenení animátori

Rodinná dovolenka v hoteli Družba