Detské ihrisko a kútik

v Ski & Wellness Residence Družba****

V hoteli Družba sa deti nikdy nenudia. Okrem vnútorných aktivít môžu svoj voľný čas tráviť aj v prírode v okolí hotela. Vybudovali sme pre ne detské ihrisko s farebnými drevenými prezliezačkami, šmýkačkou, trampolínou. Najnovšie sme ihrisko rozšírili o nové aktivity a celé sme ho obkolesili drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnenia so strážnou vežou a kanónom.
Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na retro kolotoči.

Zobraziť viac

Detské ihrisko

Pre deti sme vybudovali sme ihrisko s farebnými drevenými prezliezačkami, šmýkačkou, domčekami, trampolínou. Celé sme ho obkolesili drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnenia – Pevnosť Družba s vežou, strieľňami a kanónom.

Kolotoč - letná dovolenka v Jasnej

Retro kolotoč a lezecká stena

Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na retro kolotoči na ručný pohon. Trénovať obratnosť, silu a rovnováhu môžu deti na mini lezeckej stene či na hrazdách.

Detský kútik v Hoteli Družba

Detský kútik PINOCCHIO

Obľúbené miesto detí do 6 rokov sa môžu v priestoroch hotela zahrať v detskom kútiku Pinocchio. Deti sa tu môžu zabaviť s rôznymi hračkami,  stavebnicami,  loptami, kresliť po tabuli alebo si prezerať detské knižky.

Prebalovaci pult

Pre deti a bábätká

Pre najmenších máme k dispozícii vaničky na kúpanie, ohrievače fliaš, podložky na prebaľovanie, či nočníky. Prebaľovacie pulty sú na ženských WC pri recepcii a Ľudovej reštaurácii.
Pre väčších sú pripravené:

  • Detské postieľky
  • Varné kanvice
  • Redukcie na toaletu
  • Zábrany na posteľ pre deti
  • Stupienok pod umývadlo
  • Detské sedačky na bicykel
  • Plávacie kolesá a rukávniky

 

Zobraziť viac

Rodinná dovolenka v hoteli Družba

Prihláste sa na odber noviniek:

Free call