facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Detské ihrisko a kútik

v Ski & Wellness Residence Družba****

V hoteli Družba sa deti nikdy nenudia. Okrem vnútorných aktivít môžu svoj voľný čas tráviť aj v prírode v okolí hotela. Vybudovali sme pre ne detské ihrisko s farebnými drevenými prezliezačkami, šmýkačkou, mini lezeckou stenou a trampolínou. Najnovšie sme ihrisko rozšírili o nové aktivity, položili sme nový trávnatý povrch a celé sme ho obkolesili drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnenia. Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na novom retro kolotoči.

Zobraziť viac

Detské ihrisko

Pre deti sme vybudovali sme ihrisko s farebnými drevenými prezliezačkami, šmýkačkou, mini lezeckou stenou a trampolínou. Položili sme nový trávnatý povrch a celé sme ho obkolesili drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnenia.

Kolotoč - letná dovolenka v Jasnej

Retro kolotoč a lezecká stena

Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na novom retro kolotoči na ručný pohon dospelého človeka. Trénovať obratnosť, silu a rovnováhu môžu deti na mini lezeckej stene.

Detský kútik v Hoteli Družba

Detský kútik

Obľúbené miesto drobcov v našom hoteli. Deti sa tu môžu zabaviť so stavebnicami, skákacími loptami, tabuľou na kreslenie a s detskými knižkami.

Prebalovaci pult

Pre deti a bábätká

Pre najmenších máme k dispozícii vaničky na kúpanie, ohrievače fliaš, podložky na prebaľovanie, či nočníky. Prebaľovacie pulty sú na ženských WC pri recepcii a Ľudovej reštaurácii.
Pre väčších sú pripravené:

  • Detské postieľky
  • Varné kanvice
  • Redukcie na toaletu
  • Zábrany na posteľ pre deti
  • Stupienok pod umývadlo
  • Detské sedačky na bicykel
  • Plávacie kolesá a rukávniky

 

Zobraziť viac

Rodinná dovolenka v hoteli Družba