hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Čo vás čaká v júli?

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

druzba_terasa_jasna

Pripravili sme pre vás zaujímavý program

Pozrite sa, čo všetko môžete u nás v lete zažiť

Sobota 4.7. – Deň pečenia chleba – náš pekár Jozef Ďuriš bude piecť rôzne druhy pečiva – kváskový chlieb, bagety, focaccia, ciabatta a buchty so sezamom a makom, ktoré budete môcť degustovať.

Víkend 11. a 12.7. – Varenie gulášov – v ponuke bude kotlíkový, jelení, baraní a fazuľový guláš. Okrem toho budeme mať v ponuke až 7 druhov piva.

Víkend 18. a 19.7. – Dni pečenia palaciniek a varenia džemov – v ponuke budú rôzne druhy palaciniek s čerstvo uvarenými džemami a pre všetky deti je pripravený špeciálny program.

Víkend 24. a 25.7. – Dni letného vína – degustovať budete biele, ružové a šumivé vína od Vinárstiev Miroslav Dudo, Velkeer a Ca´di Rajo Prosseco di Treviso, objednať si môžete noblesné francúzske šampanské Louis Roederer Premier Brut, Ruinart Brut a Deutz Brut Classic. V ponuke budú aj 3 druhy miešaných nápojov – Aperol Spritz, Hugo Spritz a Campari Spritz.

Atmosféru všetkých podujatí bude spríjemňovať živá ľudová hudba.

 

Pre najmenších sme vynovili detský kútik aj vonkajšie ihrisko s kolotočom, trampolínou, mini farmou a vodným plesom Družba s lodičkami.

Pre staršie deti je pripravený zábavno-náučný program Pevnosť Družba. Užijú si napríklad aj detský Masterchef, karneval a mini disco, kvízy, či bublinkovú a balónovú show.

So svojím úžasnými večernými predstaveniami nás počas celého leta potešia šikovné psíky, tajomný kúzelník, smiešny klaun aj skvelí divadelníci.

 

Okolie a krásnu prírodu Nízkych Tatier spoznáte vďaka sérii zaujímavých tipov na jednoduché aj náročnejšie túry, ktoré absolvovali a zdokumentovali pre vás majitelia hotela. Okrem toho si u nás môžete požičať trekingové palice a bicykle pre deti aj dospelých.

V štýle rozmanitej Rakúsko-Uhorskej kuchyne je pripravený jedálny lístok našej Ľudovej reštaurácie, ktorý je doplnený aj o niekoľko nových chutných jedál.

Rezervujte si svoj pobyt teraz >

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now