hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Renovujeme 1/3

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Neustále sa pre Vás zlepšujeme

Toto obdobie sme využili , aby sa vám u nás pri ďalšej návšteve páčilo ešte viac. 

Potom ako odišli z hotela poslední hostia, celé stredisko Jasná, Nízke Tatry ostalo prázdne. Ako naschvál však čoskoro začalo snežiť, prišiel mráz, a zároveň krásne slnečné počasie. V okolí hotela vládne pokoj a ticho, čo si užívajú aj zvieratká, ktoré nás začali zvedavo navštevovať.

Zatiaľ čo v okolí vládne kľud, na našom hoteli to „vrie“, pretože k nám prišli externé firmy. Za posledných 21 rokov sme sa nikdy nezastavili, a dnes jeden z najobľúbenejších hotelov Slovenska, Ski & Wellness Residence Družba**** nám do dnešnej podoby vyrástol pred očami doslova za pochodu. Súčasnú situáciu sme sa preto rozhodli využiť a mimoriadne kvalitne a dôkladne vykonať všetky opravy, zlepšenia, vynovenia a renovácie.

Verte, že budete veľmi milo prekvapení, keď sa na hotel opäť vrátite. Všetko bude voňať novotou a čistotou. Pýtate sa, čo sa u nás zmení alebo vylepší? Dnes sme sa pozreli na miesta, kde ako naši hostia trávite podstatnú časť svojho pobytu.

Do príchodu nových hostí sme sa rozhodli dať niekoľkým izbách nové úplne nové kúpelne, taktiež na izbách aj chodbách meníme koberce, ďalej prebieha renovácia omietky v rozsahu 22.000 m2 a nanovo maľujeme až 38.000 m2. Všetky priestory prešli generálnym upratovaním, vrátane napríklad aj tepovania kobercov a čistenia parou. Okrem toho sme sa rozhodlo renovovať a vymeniť nábytok v celom hoteli. Samozrejme sme mysleli aj na všetkých milovníkov wellness-u. V obľúbenom a najväčšom hotelovom wellness centre na Liptove, Four Season sa taktiež pracuje. Renovácie prebiehajú v saunách, masérskych miestnostiach aj ďalších priestoroch. Všetky bazény v týchto dňoch prechádzajú komplexnou sanitáciou a budú im vymenené filtre. Verili by ste, že v bazénových filtroch sa vymení až 12 ton kremičitého piesku?

Jednoducho sme si povedali, že práve teraz je ten najlepší čas rozlúčiť sa so starými vecami a ako už je u nás zvykom, vždy budeme robiť maximum, aby váš najbližší pobyt v hoteli Ski & Wellness Residance  Družba**** bol ako výnimočný a dokonalý.

malovanie izby hotel Druzba

 

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now