Rodinný pobyt

Pýtate sa, kam s deťmi na dovolenku? Prekrásna príroda Nízkych Tatier pod Chopkom, chutné jedlo, oddych vo wellness centre, široké možnosti trávenia voľného času a animačné aktivity pre deti robia z hotela Ski & Wellness Residence Družba**** ideálne miesto na rodinnú dovolenku.

Rodinný hotel Ski & Wellness Residence Družba**** je ideálny hotel pre deti a rodiny s deťmi. Počas celého roka na vás čaká 25-metrový plavecký bazén, wellness pre deti s detským bazénom a bazénom pre najmenšie detičky. Vaše deti môžu tráviť voľný čas aj v Družba Kid´s klube pri tvorivých aktivitách. Môžu tu hrať stolný tenis, biliard, stolný futbal, X-box alebo najmenšie detičky sa môžu zabaviť v novom detskom kútiku. Každoročnou súčasťou letného programu pre deti je zábavno-náučná hra PEVNOSŤ DRUŽBA.

 

Na výber máte širokú ponuku izieb s možnosťou prístelky, rodinných izieb aj apartmánov. Príklad ceny pobytu:

 

Pre 2 dospelých a dieťa do 6 rokov na 2 noci – s raňajkami už od 136€

* ubytovanie v izbe typu Economy + 1 prístelka
* raňajky
* vstup do hotelového bazénu v čase od 07:30 do 10:00

Konečná cena záleží od počtu a veku detí, typu izby a typu pobytu – len s raňajkami alebo polpenzia s neobmedzeným vstupom do wellness centra. Pre podrobnú cenovú ponuku prosím vypíšte nezáväznú rezerváciu nižšie, prípadne kontaktujte našu recepciu. 

rodinny_pobyt_druzba_jasna

Prihláste sa na odber noviniek:

Free call