hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Pevnosť Družba v Jasnej „zdolalo“ v lete 7 detí

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

pevnost_druzba

Gratulujeme výhercom 50€ poukazu! 

Stovky detí sa v lete zapojilo do zábavno-náučného detského programu Pevnosť Družba.

Až 350€ sme spolu rozdali počas leta šikovným deťom v našom hoteli. Zapojili sa totiž do zábavno-náučného programu Pevnosť Družba, poctivo plnili úlohy a zbierali nálepky, a tak si na konci pobytu odniesli 50€ voucher. Aj Sofinka bola jedna z nich a spolu s maminou nám prezradili, že: …“toto leto sme už druhý krát vo Vašom hoteli. Perfektný wellness, strava, ochotný personál a samozrejme animátorka Gabika, ktorá vie vždy zabaviť deti. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu návštevu.“
My všetkým výhercom ešte raz srdečne gratulujeme a tešíme sa na skoré videnie v ideálnom hoteli pre deti a rodiny, v Ski&Wellness Residence Družbe v Nízkych Tatrách!
Mimochodom, aj v septembri pokračujeme s detským programom, a to každú sobotu počas celého dňa. Príďte si užiť jesenný rodinný pobyt alebo predĺžený víkend, zrelaxovať v najväčšom wellness centre v Liptove alebo si vychutnať našu originálnu gastronómiu. Pre deti sme vybrali najobľúbenejšie aktivity, už v sobotu 5.9. vás čaká napr. Masterchef, Bublinková minidisco a rôzne hry a súťaže. 12.9. sme tiež pripravili hľadanie pokladu Pevnosti Družba, Balónovú minidisco a množstvo ďalších super aktivít. Samostatná wellness zóna pre deti, priestranné izby aj bohatý detský program tvoria dokonalý rodinný pobyt.
Rezervujte si teraz jesenný wellness pobyt za výhodné ceny a oddýchnite si v nádhernom prostredí Tatier.
Pre nezáväznú rezerváciu pobytu kliknite tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknitu tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now