hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Lyžiarska škola Jasná

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Lyžiarska škola Jasná Pilgrim Ski Academy

Lyžiarska škola Jasná

Lyžiarska škola Jasná Pilgrim Ski Academy je lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyží a ski servis. Pilgrim Ski Academy nájdete v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná, Nízke Tatry.

Kde nás nájdete?

Lyžiarska škola Pilgrim Ski Academy je umiestnená pri modrej zjazdovke Biela Púť. Nachádza sa na dolnom podlaží hotela Ski & Wellness Residence Družba ****.

Otváracie hodiny

Počas celej zimnej sezóny sú lyžiarska škola, požičovňa lyží a výstroje aj ski servis otvorené každý jeden deň, od 8:00 do 16:00, a taktiež v čase večerného lyžovania od 17:45 do 21:15.

Lyžiarska škola Jasná, Nízke Tatry

​Pridanou hodnotou Pilgrim Ski Academy je vlastný ohradený lyžiarsky areál pre začiatočníkov. V tomto areály je aj dopravný pás. Vlastný areál zabezpečuje bezpečnosť a zamedzuje rušivým vplyvom alebo ohrozeniam, ktoré sú na bežnej zjazdovke. Vďaka moderným pomôckam pre deti sa tu naši najmenší lyžiari dokážu učiť formou hry. Mať zakúpený skipass počas výuky v areáli nie je potrebné.

V ponuke lyžiarskej školy nájdete individuálne aj skupinové lekcie. Záleží len na vás, čo vám viac vyhovuje. Či už vás čakajú prvé kroky alebo chcete zdokonaliť svoju techniku, ste vítaní. Pilgrim Ski Academy ponúka výuku pre všetky úrovne.​

O stredisku

Lyžiarske stredisko Jasná, Nízke Tatry ponúka viac ako 50 km zjazdoviek, 23 lanoviek a vlekov, snowpark, funpark a mnoho freeride zón. Lyžovačku si môžete užiť aj s kvalitnými lyžami alebo snowboardom z požičovne v našom hoteli. Každoročne máme v ponuke najnovšie modely, ktoré po každom zapožičaní servisujeme. Ak máte vlastné lyže, ktorým chcete dopriať kvalitný a profesionálny servis, taktiež sme vám k dispozícii.

Využite zľavu 10%

Pre našich hotelových hostí poskytujeme na všetky služby Pilgrim Ski Academy zľavu 10%.

Zimná dovolenka na Slovensku, v Nízkych Tatrách? Rezervujte si teraz pobyt v hoteli Družba kliknutím tu a vypíšte jednoduchý formulár. Pre online rezerváciu s platbou kliknite tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now