hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Leto a wellness

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

wellness hotel jasná

Teplota vonku sa približuje k vyšším číslam, známky v škole sa uzatvárajú… a tak sa aj k nám blíži jedno z obľúbených ročných období a to je leto.
Väčšinu z nás určite pri pomyslení na leto napadne dovolenka niekde v zahraničí, pri mori alebo víkendy prežité na kúpaliskách. Ale nie je lepšie mať dovolenku v horskom prostredí s wellnessom, kde sa dá kúpať a relaxovať zároveň? Žiadne preplnené bazény, 100 metrové rady na zmrzlinu či hot-dog, ale krásne horské prostredie, príjemné služby, výborná a chutná gastronómia a k tomu wellness.

Ak hľadáte práve toto, Ski & Wellness Residence Družba v Jasnej pod Chopkom je tá správna voľba. Hotel, okrem iného, ponúka 8 sáun a 7 bazénov. Ako jediný hotel na Slovensku máme 25-metrový plavecký bazén v nadmorskej výške 1200 m.n.m. Počas pobytu vo wellness centre máte možnosť čerpať energiu v oddychovej zóne s vyhrievanými ležadlami a panoramatickým výhľadom na Nízke Tatry.
Wellness centrum je prispôsobené aj pre rodiny s deťmi. Máme oddelenú detskú zónu, spoločnú časť a časť len pre dospelých.
Spoločná časť wellness centra s 25-metrovým plaveckým bazénom s pramenitou vodou, 8-mimi saunami, tepidáriom s výhľadom na Nízke Tatry. Na terase je vonkajší celoročný vyhrievaný bazén. Presklený výklenok s výhľadom na terasu a okolie. Pre tých, ktorí chcú mať úplné súkromie a kľud, máme Adult zónu s tromi saunami, tromi bazénikmi s rôznymi teplotami, oddychovú časť s vyhrievanými ležadlami a sedením.
Detská časť wellness centra ponúka detský nerezový bazénik s malou fontánkou a hĺbkou do 30 cm. Je určený pre malé detičky. Hneď vedľa neho je vírivý bazén s chŕličom, podsvietením a na stenách sú akvária s rybičkami. Pre väčšie deti je k dispozícii 8-metrový bazén. Steny detskej zóny sú pomaľované detskými motívmi z rozprávok. Pre deti máme pripravené pomôcky na plávanie a hračky, ako sú rukávniky, dosky, loptičky, nafukovacie hračky. Pri bazénoch je sedenie pre dospelých.

Takýto wellness pobyt môžete spojiť s turistikou. Hotel je situovaný v horskom prostredí, priamo pri lese, hneď vedľa zjazdovky, takže milovníci hôr si prídu na svoje. V blízkosti sa nachádza Vrbické pleso, okolo ktorého je nenáročný chodník s lavičkami, aj s detským ihriskom.

A to je len pár výhod pobytu na horách, pobytu vo wellness hoteli s rodinou. Takže skúste toto leto niečo iné ako more alebo kúpaliská, skúste naše krásne hory…

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now