hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Letný program pre deti

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Ako každý rok sme počas letných prázdnin pripravili bohatý program pre deti.

Okrem každodenných aktivít s profesionálnymi animátormi, sa môžu deti tešiť na hlavný večerný program so známymi profesionálnymi umelcami.

Vystúpenie klauna Filipa prekvapí aj dospelých – také kúsky ako robí on, veru viacerí ešte nevideli. Divadielko zase hrá rôzne rozprávky, do deja ktorých sa zapájajú aj deti. A čo takto námornícka šou s finalistkou súťaže Československo má talent? Príde s kamarátkou Zuzkou a ich psíkmi a spoločne predvedú dogdancing, súťaže a šou, po ktorej majú deti ďalších štvornohých kamarátov. Taktiež s deťmi varí a pečie náš šéfkuchár – spolu pripravia a upečú minipizze či muffinky.
V pondelky sa deti zabavia na dni Neptúna – všetko, čo je spojené s vodou sa deje tento deň – súťaže a zábava pri bazéne na člnkovanie hneď vedľa hotela. No a možno príde aj kúzelník 😉 teda, ten náš chodí pravidelne a predvádza svoje kúzla a triky, že sa nestačíte čudovať.
No a ak ste tento rok ubytovaní so svojimi deťmi na inom hoteli, srdečne vás pozývame na tento program, aby ste videli na vlastné oči, čo sa u nás každý deň deje 🙂
Stačí vyplniť formulár na webe a môžete spokojne s deťmi prísť.
REZERVOVAŤ ÚČASŤ NA ANIMAČNOM PROGRAME

A takýto máme program pre deti toto leto:

Letný program pre deti Družba 2019

Tak neváhajte, ešte máme izby voľné 🙂

 

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now