hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Letná rytierska hra PEVNOSŤ DRUŽBA

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Letná hra pre deti Pevnosť Družba

Letná rytierska hra

Každé leto a zimu sme pre vaše deti pripravovali bohatý zaujímavý program. Záležalo nám na tom, aby boli vaše deti spokojné, aby sa nenudili počas pobytu na našom wellness hoteli.
A aby sme im dali viac… viac v zmysle náučného, poučného, aby sa niečo naučili, získali nové skúsenosti… aby im pobyt v našom hoteli v Jasnej ostal v dobrých spomienkach 🙂

V zime sme sa začali zamýšľať nad tým, že by si detský program zaslúžil už niečo viac, nejaké spestrenie. A tak vznikol nápad Letnej hry vo forme knižočky. Vymýšľali sme obsah – úlohy, hádanky, odmeňovanie, grafiku… až sme sa dopracovali k finálnej podobe celej LETNEJ RYTIERSKEJ HRY.

Deti riešia rôzne úlohy jednak v knižke, ale aj na hoteli v interiéri a exteriéri.
Plnia úlohy majstrov veží na Pevnosti Družba. Veď posúďte sami, akých máme majstrov: Majster ART, Majster COOK, Majster POWER, Majster HELP, Majster BRAIN, Majster FUN, Majster NEPTUN. U každého majstra sa naozaj veľa naučia.
Okrem toho sa zúčastňujú aj nášho Letného programu – vystúpenie kúzelníka, detskej školy varenia, vystúpenie psíkov Moniky Olšovskej a iných… Za všetko dostávajú body, malé odmeny a na konci, po splnení všetkých úloh dostanú hlavnú cenu voucher na ďalší pobyt na hoteli 🙂
Hra prebieha už dva týždne a musíme neskromne povedať, že má obrovský úspech. A tí najšikovnejší malí rytieri získali aj hlavnú cenu. Tešíme sa teda na vás toto leto (aj) pri letnej hre Pevnosť Družba.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now