hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Letná dovolenka môže byť aj na horách nezabudnuteľná

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Slovensko je krásna krajina a to, že nemáme more vieme kompenzovať mnohým iným. Úžasné hory – skalnaté, ihličnaté, listnaté… aké len chcete. Jaskyne – tých máme spolu s priepasťami na Slovensku vyše 6000, nikde na svete nie je na takom malom území toľko sprístupnených jaskýň. Prírodné jazerá, vodné nádrže, priehrady spolu s kúpaliskami a aquaparkami dávajú nespočetné možnosti trávenia dovolenky pri vode. Ak by ste chceli niečo exotické, máte možnosť ubytovať sa vo vyše 30-tich hradoch.

Okrem týchto skvostov Slovenska, hrá v prospech domácej dovolenky aj situácia v zahraničí. Viacerí sa rozhodnú pre kľud a bezpečnosť doma ako čo len mierny stres počas dovolenky a cesty tam a späť.

Najpopulárnejšie dovolenkové  oblasti sú predovšetkým v blízkosti hôr. Tradične sú to Tatry. A nie len pre ten čistý vzduch za každého počasia inak voňavý, pre tie nádherné výhľady, horské slniečko, ale určite aj preto, že práve tu môžete prežiť aktívnu dovolenku, ktorá vám nesplynie v jeden dlhý plážový „opekací“ deň.

S celou rodinou máte možnosť pohybu na čerstvom vzduchu. Podľa veku a zdatnosti si určite každý nájde tú svoju trasu – či už vychádzkovú, lanovkovú alebo turistickú – veď hrebeň je dlhý 100 km 😉

Okrem toho sú tu možnosti lezenia či už na skalách alebo v lanovom parku. Pre milovníkov adrenalínu vedie z Chopka 25km bikarskych tratí rôznych obtiažností s prevýšením 960 m – na hor samozrejme prispôsobenou lanovkou. Pre tých menej skúsených máme v hoteli zdarma k pobytu horské bicykle aj s detskými sedačkami.

A na záver aktívneho dňa? Nemusíte 3x hádať – odpoveď je jasná – hotelový wellness komplex s 5timi bazénmi, 9timi saunami a detskou zónou – to je ten pravý relax. A zaspávate s vedomím, že ste pre svoje telo urobili niečo osožné, za čo sa vám určite poďakuje ☺

U nás zažijete to neopakovateľné leto plné zábavy a zdravia!

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now