hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Ráno ísť lyžovať, na obed sa skvelo najesť a večer sa zabaviť

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Či už s priateľmi alebo rodinou, či ste skvelý lyžiar alebo začiatočník, výber je jasný! Stredisko Jasná Nízke Tatry ponúka aktivity a prostredie, ktoré si zamiluješ aj ty! 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností uspokojí každého. Na Chopku premáva 27 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 31 000 osôb za hodinu. Čakanie v radoch je skôr výnimočné, a keď je, tak netrvá dlho. Zimná sezóna trvá od decembra do apríla.
Nevieš lyžovať? Nevadí! Lyžiarska škola Pilgrim SKi Academy má skúsených inštruktorov, ktorí naučia lyžovať od základov alebo zlepšiť techniku pokročilým lyžiarom či snowboardistom všetkých vekových kategórií.

Na našom hoteli SKI & WELLNESS RESIDENCE DRUŽBA, ktorý je priamo pri lyžiarskom svahu Biela Púť sa môžete kedykoľvek počas lyžovať skvele najesť. Práve pre lyžiarov sme navrhli výdatný ski lunch, aby načerpali energiu na lyžovačku 😉 Podávame ho v Ľudovej reštaurácii s terasou hneď pri zjazdovke.
Okrem toho ponúkame široký sortiment služieb,  ako ubytovanie v štýlových izbách, wellness služby a priateľský, no zároveň profesionálny prístup k zákazníkom.

A čo večer? Dobrá párty s priateľmi alebo dáte prednosť pohybu na čerstvom vzduchu? Každopádne máte na výber! Jasná večer poskytuje lyžovačku na osvetlenej zjazdovke na Bielej Púti alebo nočný život v niektorých z nočných barov. U nás máte na výber nočný bar, vínnu pivnicu alebo kabaret.

V Jasnej si príde na svoje každý.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now