.druzba_hotel.

Lyžiarska škola

Požičovňa lyžiarskeho výstroja

Ski servis

priamo v hoteli

Skiroom v hoteli Družba

Skiroom so skrinkami na odkladanie a uschovanie lyžiarskeho výstroja slúži všetkým našim hotelovým hosťom. Nájdete tu tiež veľkokapacitný sušič lyžiarok a cez skiroom sa v lyžiarskom výstroji dostanete priamo na zjazdovku.

Lyžiarska škola

LYŽIARSKA ŠKOLA 
Priamo v budove hotela sa nachádza lyžiarska a snowboardová škola Pilgrim Ski Academy. Certifikovaní inštruktori naučia vás alebo vaše deti základy lyžovania či snowboardingu alebo vám pomôžu zdokonaliť vašu techniku a štýl. Každý inštruktor ovláda cudzie jazyky (angličtina, nemčina, španielčina, ruština alebo poľština) a je členom SAPUL, SLA, ktoré garantujú kvalitu ich vzdelania a schopností.
Inštruktori v lyžiarskej škole Pilgrim Ski Academy naučia lyžovať alebo snowboardovať každého bez rozdielu veku. Výuka vychádza z rakúskej metodiky, ktorú prispôsobíme vašim schopnostiam – ušetríte čas, vyhnete sa zlozvykom a naučíte sa lyžovať bezpečne.
Pre hotelových hostí je poskytnutá zľava 10 %.

  • Individuálna výuka
  • Skupinová výuka
  • Detská škôlka
    Cenník lyžiarskej školy

Zobraziť viac

obchod hotel druzba

POŽIČOVŇA LYŽÍ
V požičovni lyžiarskeho výstroja nájdete najznámejšie značky ako SALOMON, ROSSIGNOL a ATOMIC. V ponuke je široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, snowboardov aj sánok pre deti. S výberom výstroja vám pomôžu odborní pracovníci, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne. Súčasťou požičovne je aj profesionálny servis lyží.
V požičovni lyží máte možnosť otestovať VIP lyže značiek ROSSIGNOL, SALOMON a ATOMIC. Všetky lyže a snowboardy majú pred zapožičaním nabrúsené hrany a sú skontrolované pre váš najlepší zážitok na svahu. Inventár obnovujeme každý rok.
Pre hotelových hostí je poskytovaná zľava 10 %.
Cenník požičovne lyžiarskeho výstroja

Zobraziť viac

ski servis hotel druzba

SKISERVIS
Po každom použití lyžiarskeho alebo snowboardového výstroja sú všetky jeho časti skontrolované a v prípade potreby ihneď servisované v našom ski servise. Servisní pracovníci sa starajú o vynikajúci stav lyžiarskeho a snowboardového výstroja v našej požičovni, ale môžete ich tiež osloviť s kontrolou a servisom vášho vlastného.

Zobraziť viac

ski rent hotel druzba

OBCHOD
V našom športovom obchode nájdete široký sortiment športového vybavenia, oblečenia, obuvi, prilieb, okuliarov či iných doplnkov. Ponúkame na predaj produkty svetových značiek SALOMON, ATOMIC, ROSSIGNOL, DALBELLO, SALICE, BERKNER a iné. Bohatý výber tovaru a priaznivá cena je pre vás zárukou, že nakúpite dobre a odídete spokojní.

Zobraziť viac

.wellness hotel Druzba club.

Získajte výhody členstva v našom klube pri každej ďalšej návšteve hotela Ski & Wellness Residence Družba

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now