facebookFacebookinstagramInstagramgoogleGoogle+youtubeYouTubeblogBlogfotoFotovideoVideocennikCenník

Ski servis priamo v hoteli

Skiroom v hoteli Družba

Skiroom so skrinkami na odkladanie a uschovanie lyžiarskeho výstroja slúži všetkým našim hotelovým hosťom. Nájdete tu tiež veľkokapacitný sušič lyžiarok a cez skiroom sa v lyžiarskom výstroji dostanete priamo na zjazdovku.

Lyžiarska škola

Lyžiarska škola

Lyžiarska a snowboardová škola Pilgrim Ski Academy sa nachádza priamo v budove hotela. Certifikovaní inštruktori naučia vás alebo vaše deti základy lyžovania či snowboardingu alebo vám pomôžu zdokonaliť vašu techniku a štýl. Každý inštruktor ovláda minimálne jeden cudzí jazyk (angličtina, nemčina, španielčina, ruština alebo poľština) a je členom SAPUL, SLA, ktoré garantujú kvalitu ich vzdelania a schopností.

Zobraziť viac

Požičovňa lyží

V požičovni lyžiarskeho výstroja nájdete najznámejšie značky ako SALOMON, ROSSIGNOL a ATOMIC. V ponuke je široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, snowboardov aj sánok pre deti. S výberom výstroja vám pomôžu odborní pracovníci, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne. Súčasťou požičovne je aj profesionálny servis lyží.

Zobraziť viac

Skiservis

Po každom použití lyžiarskeho alebo snowboardového výstroja sú všetky jeho časti skontrolované a v prípade potreby ihneď servisované v našom ski servise. Servisní pracovníci sa starajú o vynikajúci stav lyžiarskeho a snowboardového výstroja v našej požičovni, ale môžete ich tiež osloviť s kontrolou a servisom vášho vlastného.

Ak chcete mať istotu, že bude vaša jazda bezpečná a plynulá, radi vám v našom ski servise lyže či snowboard skontrolujeme, zrenovujeme, ošetríme a nabrúsime hrany, opravíme sklznicu, namontujeme alebo správne nastavíme viazanie či vykonáme iné drobné úpravy.

Zobraziť viac

Obchod

V našom športovom obchode nájdete široký sortiment športového vybavenia, oblečenia, obuvi, prilieb, okuliarov či iných doplnkov. Ponúkame na predaj produkty svetových značiek SALOMON, ATOMIC, ROSSIGNOL, DALBELLO, SALICE, BERKNER a iné. Bohatý výber tovaru a priaznivá cena je pre vás zárukou, že nakúpite dobre a odídete spokojní.

Zobraziť viac

Získajte výhody členstva v našom klube pri každej ďalšej návšteve hotela Družba.