hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Hotel s detským konceptom v Jasnej

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

Čoraz viac Slovákov zisťuje, že na to, aby prežili plnohodnotnú dovolenku, nemusia cestovať do zahraničia. Veď toľko krásnych miest máme práve u nás – na Slovensku. Jazerá, hory, lesy, kultúrne a historické pamiatky, ako aj veľa zaujímavých miest, ktoré sme ešte nestihli navštíviť. Práve leto je vhodné obdobie na ich spoznávanie. Významnou dovolenkujúcou skupinou sú rodiny s deťmi. Aké majú možnosti práve oni?
My v hoteli Ski & Wellness Residence Družba**** v Jasnej sa už dlhú dobu zameriavame práve na túto cieľovú skupinu. Ponúkame pre našich hostí detský koncept v lete aj v zime.

Každý rodič chce vidieť svoje dieťa spokojné a šťastné. Dieťa, ktoré sa nenudí, také „nevystrája a nerobí neplechu“. Snažíme sa uspokojiť rôznorodé potreby každého malého hosťa, chceme ich zaujať a popritom aj naučiť novým veciam a vhodnému správaniu. Pre každé dieťa máme celoročne pripravené mnohé zaujímavé aktivity.
Už pár rokov pripravujeme pre deti počas leta aktivity v duchu „Pevnosť Družba“. Tento rok prebieha už druhý ročník súťažnej rytierskej detskej letnej hry, ktorá sa stáva príjemnou tradíciou.
Každý deň je pre deti pripravený program s animátormi a večer hlavný program s profesionálnymi umelcami. Na tento program pre deti pozývame aj deti z okolitých hotelov.

Skúšali Vám deti doma pomáhať pri varení a pečení? U nás majú jedinečnú príležitosť vyskúšať si to v detskej škole varenia s našimi kuchármi. Upečú spolu minipizze alebo sladké muffiny.
Aby Vám u nás nič nechýbalo, pripravili sme pre Vás aj detské postieľky, detské menu, nočníky, podsedáky, ohrievače fliaš a detské sedačky na bicykel.
Rodinám ponúkame možnosť aktívneho oddychu v prírode Nízkych Tatier pod Chopkom. Okrem zábavy na detskom ihrisku s kolotočom, sa deti môžu aj člnkovať na lodičkách v bazéne na člnkovanie hneď veľa hotela. Tento rok chceme cyklistiku priblížiť aj menej zdatným cyklistom alebo práve rodinám s deťmi. Preto im ponúkame zvoz bicyklov k začiatkom menej náročných trás. V prípade záujmu, vieme zariadiť aj sprievodcu.

A čo v prípade nepriaznivého počasia? Žiaden problém, okrem rozsiahleho wellnessu, v ktorom majú deti svoju vlastnú wellness zónu s rôznymi bazénmi, máme k dispozícii aj detský kútik s animátorkou a množstvom hračiek.

Toto je len zlomok z možností, ktoré sme pre Vás a Vaše deti pripravili. Stačí už len prísť na príjemnú rodinnú dovolenku k nám do hoteli Ski & Wellness Residence Družba**** v Nízkych Tatrách a využiť všetky možnosti oddychu, ktoré Vám s radosťou ponúkame.
Takže, kedy sa vidíme?

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now