.druzba_hotel.

Detské ihrisko a kútik

v Ski & Wellness Residence Družba****

V hoteli Družba sa deti nikdy nenudia. Okrem vnútorných aktivít môžu svoj voľný čas tráviť aj v prírode v okolí hotela. Vybudovali sme pre nich detské ihrisko s farebnými drevenými preliezačkami, šmýkačkou, trampolínou. Najnovšie sme ihrisko rozšírili o nové aktivity a celé sme ho obohnali drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnení so strážnou vežou a kanónom. Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na retro kolotoči. V detskom kútiku sú k dispozícii rôzne hračky, stavebnice, tabule na kreslenie, lopty a detské knižky.

Detske ihrisko hotela pre deti Druzba

Detské ihrisko

Pre deti sme vybudovali ihrisko s farebnými drevenými preliezačkami, šmýkačkou, domčeky, trampolínou. Celé sme ho obohnali drevenou hradbou – ihrisko tak získalo ráz opevnenia – Pevnosť Družba s vežou, strieľňami a kanónom.

Kolotoč - letná dovolenka v Jasnej

Retro kolotoč a lezecká stena

Vaše deti sa v lete môžu povoziť aj na retro kolotoči na ručný pohon. Trénovať obratnosť, silu a rovnováhu môžu deti na mini lezeckej stene alebo na hrazdách.

Detský kútik v Hoteli Družba

Detský kútik PINOCCHIO

Obľúbené miesto detí do 6 rokov. Môžu si v priestoroch hotela hrať v detskom kútiku Pinocchio. Deti sa tu môžu zabaviť rôznymi hračkami, stavebnicami, loptami, kresliť na tabuli alebo si prezerať detské knižky.

Prebalovaci pult

Pre deti a bábätká

Pre najmenších máme k dispozícii vaničky na kúpanie, ohrievače fliaš, podložky na prebaľovanie, či nočníky. Prebaľovacie pulty sú na dámskych WC pri recepcii a Ľudovej reštaurácie.

Pre väčších sú pripravené:

  • Detské postieľky
  • Varné kanvice
  • Redukcia na toaletu
  • Zábrany na posteľ pre deti
  • Stupienok pod umývadlo
  • Detské sedačky na bicykel
  • Plávacie kolesá a rukávniky

 

Zobraziť viac

Rodinná dovolenka v hoteli Družba

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now