hotel Družba Jasná Nízke Tatry

Váš wellness pobyt

Napísal Ski & Wellness Residence Družba dňa

druzba_wellness_pobyty

Váš wellness pobyt pre dvoch

Alebo rodinný wellness pobyt s deťmi – v hoteli Ski&Wellness Residence Družba ****

Zažite váš wellness pobyt v Nízkych Tatrách. Najväčšie wellness centrum na Liptove a v Jasnej nájdete práve v hoteli Ski&Wellness Residence Družba. Príďte načerpať potrebnú energiu a doprajte oddych svojej mysli a telu. Prehrejte si telo v saunách, zaplávajte si v bazénoch, nechajte sa rozmaznávať vo vírivkách, oddýchnite si na vyhrievaných ležadlách v tepidáriu alebo si vyberte z našej ponuky masáží.

Najväčšie wellness v Liptove

Wellness hotel Družba sa pýši najväčším wellness centrom v Liptove, v ktorom nájdete až 7 bazénov, 25 metrový plavecký bazén, 9 sáun, novú fytosaunu, výrivky, vyhrievaný vonkajší bazén aj priestranné tepidárium s nádherným výhľadom na hrebene Nízkych Tatier. Okrem toho máte k dispozícii širokú ponuku masáži a procedúr. Veľkou výhodou wellness centra je, že má samostatnú zóna pre deti, kde nájdete až 3 detské bazény, a tiež má aj samostatná zóna len pre dospelých.

vikendovy-pobyt-druzba-wellness

Saunové ceremónie

Počas letných prázdnin a zimnej sezóny vo wellness centre pravidelne organizujeme aj saunové ceremónie, ktoré sú pre našich hostí zdarma. Saunovanie vedie skúsený sauna majster. Priebeh ceremónie pozostáva zo štyroch rôzne dlhých vstupov do sauny, ktoré sa striedajú s oddychom, pitím horúceho lipového čaju a s ochladzovaním na vonkajšej terase alebo v kontrastných kúpeľoch. Takýmto spôsobom dosiahnete veľmi intenzívne prehriatie celého tela, kĺbov a šliach. Výsledkom je jedinečný zážitok spojený s oddychom!

Wellness pre deti

Rodinný hotel Družba myslí aj na deti, preto v ňom nájdete aj detský bazén s dĺžkou 7,5 metra a teplotou vody 32 °C, a nerezový bazén pre najmenšie detičky s fontánkou. K dispozícii máte aj detské plávacie kolesá a rukávniky. Kreslené rozprávkové postavičky na stenách spríjemňujú prostredie detskej wellness zóny.

Rezervujte si nezáväzne svoj neobmedzený wellness pobyt v Tatrách kliknutím tu. Pre online rezerváciu s platbou kliknitu tu.

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now