.druzba_hotel.

Nabídka našich klasických i speciálních masáží a procedur

Masáže a procedury

Tělové ošetření 4 Seasons

Více informací

Telové ošetrenie pozostáva z celotelového peelingu a aromaterapeutickej masáže celého tela. Peeling odstraňuje odumreté kožné bunky, prečisťuje póry a zanecháva pokožku hladkú. Aromaterapia masáž je liečebná procedúra s použitím rastlinných esencií. Pomáha pri strese, bolesti hlavy, či nespavosti. Aromaterapia masáž má okrem liečivých účinkov aj relaxačný charakter.

70 min
50 €

Klasická masáž

Více informací

Klasická masáž pomáha zregenerovať telo po fyzickej záťaži a športových výkonoch. Pomáha obnovovať hybnosť tela, ktorá je narušená vplyvom sedavého zamestnania a rovnako slúži aj ako prevencia pred poruchami pohybového aparátu.

Je najčastejšie využívanou masážou, ktorá pomocou dotyku prekrvuje kožu a podkožie, uvoľňuje stuhnuté a bolestivé svaly, odbúrava napätie a stres, čím prináša celkovú relaxáciu a úľavu celého tela. Odbúrava a spomaľuje tvorbu celulitídy, zmierňuje bolesti hlavy, podporuje krvný a lymfatický obeh, a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Částečná masáž (záda, šíje nebo nohy)

25 min
30 €

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, príp. hrudník)

50 min
40 €

Relaxační masáž

Více informací

Relaxačná masáž je vhodná pre klientov, ktorí neobľubujú hĺbkové masáže a preferujú jemnejšie terapie. Táto upokojujúca masáž je sprevádzaná príjemnou hudbou a pomocou relaxačných olejov vám uvoľní nielen telo, ale aj myseľ, aby ste sa mohli cítiť ako znovuzrodení. Pri masáži používame esenciálne oleje (levanduľa, materina dúška).

Částečná masáž (záda, šíje)

25 min
30 €

Celková masáž (chrbát, šija, dolné a horné končatiny, brucho, príp. hrudník)

50 min
40 €

Aromaterapeutická masáž

Více informací

Využíva liečivé účinky rastlinných esencií. Ide o liečebnú procedúru s použitím silne koncentrovaných olejov, ktoré sú vyťažené z rastlín – esencií. Tieto oleje obsahujú látky, ktoré rastlinám dodávajú ich vôňu, a používajú sa pri masážoch, do kúpeľov alebo v obkladoch. Aromaterapia pomáha pri depresiách, strese, agresivite, bolestiach hlavy a nespavosti.

Aromaterapeutická masáž má okrem liečivých účinkov aj relaxačný charakter. Vône éterických olejov pôsobia okrem tela aj na dušu. Prenikajú nielen cez pokožku, ale aj cez sliznicu nosa, takže ich vnímame viacerými zmyslami.

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, břicho, příp. hrudník)

70 min
50 €

Aromaterapeutická masáž

Více informací

Medová masáž chrbta so zábalom

35 min
35 €

Baňkování

Více informací

Táto alternatívna liečiteľská metóda využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Primárnym miestom pôsobenia je pokožka ľudského tela. Bankovanie pomáha vytiahnuť škodliviny z tela otváraním kožných pórov. Je vhodné aplikovať ho pri svalových spazmoch, závratoch, migréne, reumatizme, astme, hypoertenzii a tiež pri kožných problémoch, celulitíde, chronickej únave a ďalších diagnózach.

Banka sa prisaje podtlakom na pokožku. Tým prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron – na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka. Výsledkom je rýchla metabolizácia a regenerácia tkaniva.

Částečná masáž (záda, šíje)

25 min
35 €

Reflexní masáž chodidel

Více informací

Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky časti ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok na chodidlách zodpovedajúcich príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Tlačením a trením bodov na chodidle je možné spoľahlivo nájsť problémové miesta na ľudskom tele, pretože reflexné body reagujú bolestivo, a tak prezrádzajú postihnuté svaly, kĺby alebo vnútorné orgány.

Reflexnou masážou môžeme pôsobenie nasmerovať na patričný orgán a účinok sa dostaví okamžite. Tlakom a masírovaním týchto reflexných plôšok je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, ovplyvniť bolesť chrbta, urýchliť hojenie po úraze alebo operácii či predchádzať vzniku rakovinotvorných buniek.

Částečná masáž

25 min
30 €

Hloubková masáž

Více informací

Špecifický druh “klasickej masáže” prevedenej vo vyššom tempe s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov, odporúčaná hlavne pre športovcov po nadmernom zaťažení, netrénovaní pred výkonom a únave spôsobenej športovým výkonom.

25 min
30 €

Lymfodrenážní masáž celého těla

Více informací

Spriechodňuje povrchové lymfatické cievy a napomáha odtoku prebytočnej vody z tela. Z kozmetického pohľadu je lymfodrenážna masáž využívaná ako prevencia vzniku celulitídy, vrások na krku, tvári a v dekolte.

Podporuje detoxikačné a imunitné schopnosti organizmu. Pomáha odstraňovať zrohovatené vrstvy kože a zrýchľuje vyprázdňovanie povrchových žíl a lymfatických ciest. Podporuje vstrebávanie opuchov, krvných výronov, znižuje bolesť svalov, zlepšuje prekrvenie tkanív a tým ich celkovú činnosť, a tiež pomáha pri správnej činnosti hlboko uložených orgánov.

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, břicho, příp. hrudník)

70 min
45 €

Lymfodrenážní masáž obličeje

Více informací

Manuálna kozmetická lymfodrenážna masáž odstraňuje opuchy, vrásky, jazvy a omladzuje pokožku. Svojím analgetickým (proti bolesti), spazmolytickým (proti kŕčom) a sedatívnym (upokojujúcim) účinkom masáž pozitívne pôsobí proti bolestiam hlavy a znižuje výskyt migrén.

Masáž sa môže efektívne využívať aj ako terapia pri poúrazových stavoch, po mozgových porážkach, bolestiach hlavy a pri estetických či kozmetických problémoch (akné) alebo pri športe.

Částečná masáž (obličej, dekolt)

35 min
35 €

Čokoládová masáž celého těla

Více informací

Špeciálny druh masáže s využitím blahodarných účinkov čokolády. Kakao znižuje krvný tlak a riziko infarktu. Má vynikajúci omladzujúci účinok. Vôňa čokolády stimuluje produkciu hormónov šťastia a antioxidanty, ktoré obsahuje, dokážu pôsobiť proti starnutiu. Počas niekoľkých minút sa vaša pleť zbavuje vrások, šupín a vysušenej kože. Čokoláda vráti pokožke pružnosť, mladosť a pomáha redukovať stres.

Ďalšie dôležité látky, ktoré obsahuje: horčík, meď, draslík, železo, ión, sodík, vitamíny A, C, D, E, J, K, B1, B2, B3, kofeín, karnitín, kyselina listová a esenciálne aminokyseliny.

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, břicho, příd. Hrudník)

70 min
50 €

Masáž lávovými kameny

Více informací

Je jednou z najlepších terapií na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdiť energiu v tele.

Táto masáž pozitívne vplýva na pokožku, podkožie a svalové vlákna. Spôsobuje tiež výrazné prekrvenie ciev, zlepšuje cirkuláciu a okysličenie krvi, zrýchľuje metabolizmus tkanív a detoxikáciu tela.

Pozitívne pôsobí aj na lymfatický systém a dokonca dokáže bojovať aj proti celulitíde (tonizuje svalstvo). Po terapii je dôležité doplniť tekutiny, najlepšie čistou vodou alebo čajom (zelený, lapacho, bylinkové zmesi na prečistenie).

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, břicho, příp. hrudník)

45 min
45 €

Indická olejová masáž hlavy

Více informací

Táto úžasná masáž uvoľňuje napätie a stres, ktorý je už pomaly bežnou súčasťou nášho života. Okrem toho má priaznivé účinky proti únave, nespavosti a tiež dokáže podporiť rast a kvalitu vlasov. Indická masáž hlavy je užitočná preto, lebo sa stimulujú dôležité energetické centrá. Stojí za to už len fakt, že masáž dokáže po niekoľkých opakovaniach obmedziť alebo úplne potlačiť migrénu. Odstraňuje stres, nespavosť, únavu, ale tiež pískanie v ušiach. Je upokojujúca, relaxačná a pomáha zlepšovať koncentráciu.

V Indii sa používa už vyše tisíc rokov a tento súbor masážnych hmatov bežne prevádzajú aj na deťoch.

Částečná masáž

40 min
35 €

Indická ajurvédská relaxační masáž bylinnými měšci

Více informací

– premasírované všetky svaly a kĺby
– stimulované významné body na tele človeka
– relaxačný a terapeutický účinok
– spomaľuje proces starnutia a dodáva vitalitu
– navodzuje stav rovnováhy a harmónie

Celková masáž

60 minút
50 €

Dětská masáž

Více informací

Nielen veľkí, ale aj malí dokážu oceniť uvoľnenie dosiahnuté liečivým dotykom skúsenej masérky. Doprajte svojej ratolesti príjemnú detskú masáž, ktorá je presne prispôsobená potrebám dieťaťa. Má revitalizujúci a upokojujúci účinok.

Je vhodná pre deti akéhokoľvek veku v sprievode rodiča.

Částečná masáž (záda, šíje nebo nohy)

15 min
15 €

Masáž pro těhotné

Více informací

Tehotenská masáž pomáha uvoľňovať napätie v tele a navodzuje relaxáciu chrbtového svalstva, ktoré je v tehotenstve namáhané. Zabraňuje únave a zmierňuje napätie. Pri každej masáži kladieme dôraz na individuálne potreby každej nastávajúcej mamičky. Masáž pre tehotné poskytuje starostlivosť pre všetky budúce mamičky od ukončeného 3. mesiaca tehotenstva až do pôrodu i po ňom.

Částečná masáž (záda, šíje, horní a dolní končetiny)

35 min
35 €

Obličejové ošetření SOTHYS PARIS

Sezónna okysličujúca kúra

Více informací

Okysličujúca sezónna tvárová kúra dodá vašej pleti presne to čo v danom ročnom období potrebuje, či už vitamíny, alebo minerály. Vaša pleť bude mať krásny a rozjasnený nádych. Dosiahneme aj vďaka jemnému pílingu a masážnemu karitovému produktu. Vždy sa menia hlavné účinné látky, ktoré sú vďaka gurmánskemu pôžitku a účinnosti, neodmysliteľnou súčasťou tohto jedinečného ošetrenia.

Obličejová kúra

50 min
50 €

Omladzujúce intenzívne ošetrenie βP3 Complex™

 

Více informací

Toto intenzívne omladzujúce ošetrenie je určené pre ženy, ktoré si chcú nechať svoj vek pre seba. Ide o vysoko sofistikované ošetrenie, ktoré spĺňa rovnaké princípy ako ostatné intenzívne ošetrenia Sothys. Spája ultra-cielené produkty s odbornými aplikačnými metódami. Sothys zaručuje účinnosť tohto profesionálneho ošetrenia na základe piatich kľúčových krokov a viac ako ôsmich špecifických textúr. Navyše zažijete skutočný pocit relaxácie pre viditeľne mladšiu pleť.

 

 

Obličejové ošetření

75 min
75 €

Tělové ošetření SOTHYS PARIS

Hanakasumi – telové ošetrenie inšpirované Japonskom

Více informací

Hanakasumi je celotelové ošetrenie inšpirované japonskou kultúrou. Celé ošetrenie sa nesie hýčkaním tela a príjemnou púdrovou vôňou Čerešňových púčikov a lotosového kvetu, ktorá zaručuje hlboký relax. Nezostaneme len pri pílingu a masáži celého tela, ale zažijete aj špeciálnu masáž chodidiel, ktorá zaručí, že sa budete cítiť ako znovuzrodený.

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, příp. hrudník)

75 min
60 €

Omlazující a zeštíhlující tělové ošetření

Více informací

Rovnako ako vaša pleť, aj vaše telo je citlivé na známky starnutia. Aby ste sa cítili krásne od hlavy po päty, Sothys prináša špičkovú starostlivosť o telo s vysokou účinnosťou v súlade s jeho odbornosťou v kráse tváre a tela s dlhoročnou tradíciou. Toto kompletné telové ošetrenie kombinuje zoštíhľujúci píling a vyhladudzujúco-spevňujúcu masáž s omladzujúcim sérom. Ide o zoštíhľujúci rituál s dvoma senzorickými formulami s preukázateľným účinkom pre obnovenie a ochranu mladistvého vzhľadu vašej pokožky.

Celková masáž (záda, šíje, dolní a horní končetiny, příp. hrudník)

60 min
60 €

Vyhlazující zahřívací detoxikační ošetření

Více informací

Doprajte si tento jedinečný detoxikačný penový zábal s originálnou textúrou a aktívnymi zložkami, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom. Výborne zahreje pokožku a rozprúdi cirkuláciu krvi, môže sa absolvovať aj pred športovým výkonom. Zároveň je určený pre každého, kto chce zlepšiť svoju postavu a vzhľad pokožky, ktorá bude hebká a dokonale vyhladená.

Celková masáž

60 min
60 €

Zábaly a peeling

Zábal z včelího vosku – záda

Více informací

Účinok jednorazových BIO voskových zábalov vychádza z výnimočných vlastností včelieho vosku s propolisom v BIO kvalite a z podpornej tepelnej terapie. BIO voskové zábaly sa používajú v kombinácii s podpornou tepelnou terapiu (tzv. plazivé teplo), ktorá má oproti podnecujúcej tepelnej terapii mnoho výhod. Hlavným pozitívom tepelnej terapie s využitím jednorazových BIO voskových zábalov je nenásilné odovzdávanie tepla do ľudského tela. To je totiž pozvoľné, a preto nedochádza k nežiaducemu ochladzovaniu tela potom, ku ktorému dochádza v prípade podnecujúcej forme tepla. Ďalším prínosom voskových zábalov je regenerácia organizmu, ktorú zabezpečujú prírodné vosky, živice, vitamíny, stopové prvky, oleje a enzýmy obsiahnuté v zábale.

Částečný zábal (záda)

25 min
20 €

Bahenní zábal z mrtvého moře

Více informací

Bahno sa používa vo forme obkladov pri ochoreniach pohybového aparátu, pri gynekologických ochoreniach a pri ochoreniach dýchacieho ústrojenstva. Bahenný zábal teda predstavuje formu teploliečby. Teplom dochádza k prekrveniu a tým k vstrebávaniu chronických zápalových infiltrátov, zmäkčuje sa väzivo, uvoľňuje kostrové svalstvo i hladká svalovina vnútorných orgánov. Výsledkom je menšia bolesť a navrátenie pohyblivosti pohybového aparátu.

Částečný zábal (záda)

20 min
25 €

Zábal celého těla

35 min
35 €

Anticelulitidní zábal

Více informací

Škoricový zábal je kombinovaná kozmeticko-bandážová technika. Po nanesení špeciálnej škoricovej zmesi sa ošetrené časti tela zabalia fóliou a prikryjú dekou. Teplo zvyšuje účinky. Škoricový zábal sa silne prehrieva, štiepi tuky. Tlak, ktorý vyvíja fólia zvonka, spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Príjemne voňavý škoricový zábal rozprúdi lymfu a rozbije tukové bunky. Výsledkom je úbytok na objeme a celkové zlepšenie vzhľadu pokožky, ktorá je postihnutá celulitídou, kŕčovými žilami alebo popraskanými žilkami. Po absolvovaní kúry je potrebné krém nechať pôsobiť aspoň 6 hodín bez umytia aby sa účinok predĺžil.

25 min
20 €

Parafínový zábal

Více informací

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodarné účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh.

Procedúra prispieva ku zmierneniu bolesti pri artritíde. Zábal má viditeľný efekt – pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka či viditeľné omladenie, ale vedú tiež k uvoľneniu bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia. Citrusový alebo levanduľový parafínový zábal prekrásne prevonia vašu unavenú pokožku rúk.

Částečný zábal (ruce, nohy)

30 min
15 €

Peeling

Více informací

Používanie morskej soli na peeling tela má viaceré pozitívne účinky na váš organizmus. Masírovanie pokožky pomocou malých zrniečok soli pomáha odstrániť odumreté kožné bunky, prekrviť pokožku a zanechať ju hladkú, čistú a sviežu. Morská soľ jemne čistí póry a vaša pokožka bude môcť opäť dýchať rozžiarená ako nikdy predtým.

Částečný peeling (záda, šíje)

10 min
15 €

Celkový peeling (záda, břicho, ruce, nohy)

20 min
20 €

Speciální služby

Pedikúra Garra Rufa rybičkami

Více informací

Pedikúra Garra Rufa je hygienicky nezávadná, úplne ekologická a navyše veľmi príjemná!

Kombináciou odmočenia odumretých vrstiev kože v príjemne teplom kúpeli (cca 30 °C) a jemným brúsením našimi “rybacími doktormi” zažijete neuveriteľne príjemnú masáž spojenú s pedikúrou. Spočiatku vás môže ich starostlivosť trochu štekliť, no po chvíli si už budete užívať a relaxovať. Rybičky stimulujú nervové zakončenia a akupunktúrne body na chodidlách. Táto stimulácia má pozitívny vplyv na bolesti hlavy, krvný tlak, kŕčové žily a mnoho ďalších problémov.

Krátký peeling

30 min
20 €

Dlouhý peeling

60 min
38 €

Klasická mokrá pedikúra

Více informací

Pozostáva zo zmäkčujúceho kúpeľa nôh so špeciálnou soľou, úpravy nechtov do požadovaného tvaru, vyčistenia valu nechtového lôžka, odstránenia kutikuly v okolí nechtového lôžka, odstránenia zhrubnutej kože a nanesenia hydratačného krému.

40 min
23 €

Fytosauna

Více informací

Unikátna prírodná ozdravujúca metóda založená na ozdravovacích účinkoch sibírskeho cédra, liečivých rastlín a pary. Účinky fytosauny na ľudský organizmus sú komplexné a mnohostranné. Pôsobí priaznivo proti bolesti svalov, svalovej únave, bolesti chrbtice a kĺbov.  Zbavuje chronickej únavy a nespavosti, posilňuje imunitný systém, zlepšuje štruktúru kože, pôsobí proti celulitíde, harmonizuje nervový systém, zlepšuje krvný obeh a zmierňuje zápalové procesy. Procedúra trvá iba 15 minút, ale je pritom plnohodnotnou náhradou štandardnej sauny.

 

15 min

Podívejte se, jak probíhají masáže a procedury v našem Wellness Centre

 

.ubytovanie_druzba_hotel.

Wellness v hotelu Ski & Wellness Residence Družba

Chcete zažít wellness v hotelu Ski & Wellness Residence Družba na vlastní kůži?
Rezervujte si pobyt a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Získejte výhody při opětovné návštěvě hotelu Ski & Wellness Residence Družba prostřednictvím členství v našem klubu

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now