To najlepšie, čo môžete zažiť v hoteli Ski & Wellness Residence Družba****

Ponúkame ubytovanie v Jasnej v Nízkych Tatrách, v najlepšom lyžiarskom stredisku na Slovensku priamo pod Chopkom.
Príďte k nám zažiť výnimočnú atmosféru hotela s interiérom zariadeným štýlovým nábytkom z červeného smreku a dubu.
Široká ponuka služieb, skvelá gastronómia, Demänovská dolina a čaro tatranskej prírody urobia z vášho pobytu nezabudnuteľný zážitok.
Ski & Wellness Residence Družba hotel v Jasnej je pre všetkých, ktorí pred preplnenými aquaparkmi uprednostnia bazény s pramenitou vodou a pobyt na čistom horskom vzduchu.

Pre hotel je veľmi dôležitá podpora ekológie. Pravidelne vysádzame nové stromčeky a rastliny. Každý rok vysadíme viac ako sto nových stromčekov, a to smreky, borovice a cédre. Dbáme na dôkladné separovanie odpadu, na polievanie trávnikov používame dažďovú vodu a na kúrenie bio palivo. Hotel má aj vlastnú nabíjaciu stanicu pre elektromobily. Celý hotel je nefajčiarsky.

.družba wellness plavecky bazen.

Ski & Wellness Residence Družba má ako jediný na Slovensku a v okolitých krajinách unikát

25 metrový bazén

v nadmorskej výške 1200 m n.m.

8 sáun
7 bazénov
Vyhrievaná drevená kaďa
Masážne sprchy
Detská zóna
Tepidárium s výhľadom na Nízke Tatry

V hoteli Ski & Wellness Residence Družba v Jasnej môžete usporiadať aj väčší kongres. Konferenčné miestnosti hotela majú kapacitu 573 osôb. K dispozícii je jedna veľká a niekoľko menších miestností, ktoré sa dajú v prípade potreby spojiť do jednej veľkej sály.
Hotel má skvelú polohu v strede Slovenska so širokými možnosťami využitia voľného času.

Jasná je miesto s jedinečnou atmosférou, čerstvý vzduch, okolité hory – ideálne pre konferencie, kongresy, semináre, školenia, teambuildingy, svadby a rôzne iné eventy.
Ski & Wellness Residence Družba je hotel s komplexným vybavením – nájdete tu najväčší hotelový wellness na Liptove, vybavenie pre deti, rôzne veľké konferenčné miestnosti, skvelú kuchyňu… to všetko spolu s jedinečnou polohou, robia z neho ideálny hotel pre všetkých.


Darčekové poukazy a permanentky do Wellness centra

  • Hotel Ski & Wellness Residence Družba**** pre vás pripravil wellness darčekové poukazy a permanentky pre vašich blízkych, kolegov a zamestnancov.
  • Darujte originálny zážitok vo vynovenom Wellness centre FOUR SEASONS, ktoré ponúka dokonalý relax vo 9 saunách (5 suchých sáun a 4 parné sauny) a v 7 bazénoch a vírivkách.
  • Odmeňte svojich spolupracovníkov a venujte im príjemné chvíle oddychu vo Wellness centre FOUR SEASONS, najväčšom wellness centre v Jasnej!
  • Darčekové poukazy na jednorazové vstupy a permanentky je možné zakúpiť na recepcii Wellness centra alebo prostredníctvom zaslania online objednávky.

Darčekový poukaz na wellness pobyt

pre 2 osoby na 2 noci

Darčekový poukaz na wellness procedúru

Darčekový poukaz na finančnú hodnotu

50, 100, 200, 300, 400, 500 €

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now