.druzba_hotel.

Vitajte v Ski & Wellness Residence Družba****

Hotel Ski & Wellness Residence Družba ponúka komfortné ubytovanie v 150 štýlovo zariadených izbách a apartmánoch priamo pri lyžiarskej trati Biela Púť. Patrí medzi hotely v Jasnej, ktoré vďaka svojej polohe, kvalitným službám a komplexnému vybaveniu predstavujú ideálne miesto pre letnú a zimnú rodinnú dovolenku, wellness a relaxačné pobyty, kongresy a eventy.

Hodnotenia našich hostí:

★ Facebook: 4,8/5 ★ Google 4,6/5 ★

.Wellness Centre in Hotel Druzba Nizke Tatry.

Najväčšie wellness centrum na Liptove

9 sáun, 7 bazénov,  tepidárium s výhľadom na Nízke Tatry, samostatná zóna pre deti, samostatná zóna pre dospelých

.hotel_pre_deti_druzba_jasna.

Hotel Ski & Wellness Residence Družba v Jasnej pod Chopkom

Ubytovanie v horskom hoteli s nádychom francúzskych Álp, ktorý sa nachádza v centre turistického a najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná, v nádhernej horskej scenérii národného parku Nízke Tatry na severnej strane Chopka v nadmorskej výške 1200 m n. m. priamo na zjazdovke Biela Púť. Wellness hotel Družba navštívili hostia už zo 44 krajín z celého sveta a dlhodobo patrí medzi najobľúbenejšie rodinné hoteli na Slovensku. Je využívaný počas celého roka. Či už na rodinnú zimnú alebo letnú dovolenku alebo na rôzne kongresy, konferencie a firemné akcie.

Gastronómia

Od ľudovej reštaurácie až po vínnu pivnicu

V našom horskom wellness hoteli nájdete dve reštaurácie s tradičnou aj medzinárodnou kuchyňou, ale tiež vínnu pivnicu s bohatou ponukou slovenských aj zahraničných vín a nočný bar v štýle francúzskeho kabaretu. Jedlá pripravujeme klasickým spôsobom podľa receptov najstaršej kuchárskej knihy z roku 1870 od Jána Babilona. Vyrábame si domáce produkty – údime lososa, vlastnú šunku v našej udiarničke, nakladáme uhorky a kapustu. Tiež pravidelne varíme domáci džem.

Zobraziť viac

Čo robiť v Jasnej

Ideálne miesto pre letnú aj zimnú dovolenku

Ak hľadáte relax alebo aktívnu dovolenku, navštívte hotel Ski & Wellness Residence Družba. Jasná – lyžiarske stredisko, Demänovská dolina – najkrajšia dolina Nízkych Tatier s malebnými jaskyňami, či dominantný Chopok sú len zlomkom prírodných krás okolia hotela. Vychutnajte si lyžovačku na kvalitne upravených tratiach alebo turistiku v Nízkych Tatrách – pešie túry po vyznačených turistických chodníkoch, hrebeňovky, aj výstupy na vyhliadkové dominanty Liptova. Môžete tiež navštíviť neďaleké jaskyne, povoziť sa na lodičkách na našom Plese Družba alebo si oddýchnuť v našom wellness centre. Ubytovanie pod Chopkom je vhodné zvlášť v zime. Pokiaľ máte radi kvalitnú lyžovačku, ideálnym miestom pre vašu dovolenku je náš hotel, ktorý je priamo na zjazdovke. Jasná je najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku, kde môžete s celou rodinou zažiť nezabudnuteľnú zimnú dovolenku.

Zobraziť viac

Prihláste sa na odber noviniek:

Call now